“City” spēlētājs: Tituls šosezon pienāktos “Liverpool”, ja sezona tiktu atcelta

Liverpool futbolisti, sportazinas.com
"Liverpool" futbolisti | Foto: EPA/PETER POWELL

Gadījumā, ja netiks atsākta Anglijas futbola premjerlīgas sezona, tituls pienāktos “” komandai, uzskata tās sīvākās sāncenses Mančestras “City” pussargs Ilkajs Gindoans.

Anglijas premjerlīgas turnīrā mači nav bijuši trīs nedēļas un turnīrs ir pārtraukts uz nenoteiktu laiku.

Pēc 29 no 38 spēlēm turnīra līderei “Liverpool” ir 82 punkti, bet tuvākajai sekotājai “City” ir par 25 punktiem mazāk. Liverpūles komanda diezgan droši soļoja pretī savam pirmajam premjerlīgas titulam kopš 1990.gada.

Gindoans piekrīt, ka sezonas pārtraukšanas gadījumā titulam vajadzētu nonākt “Liverpool” komandas rīcībā.

“Manuprāt, tas būtu tikai normāli. Kā sportistam jābūt taisnīgam,” sarunā ar Vācijas raidsabiedrību ZDF pauda Gindoans.

“Ir dažādi scenāriji. Klubiem, kuri aizvadījuši labu sezonu, tās atcelšana būtu nepatīkama. Savukārt komandām, kas atrodas lejasdaļā un varētu izkrist no premjerlīgas, šāds solis varbūt palīdzētu,” atzina pussargs.

Premjerlīgas sezona šobrīd pārtraukta līdz 30.aprīlim, taču sagaidāms, ka turnīrs tika ātri neatsāksies. Vairāki Eiropas grandi jau vienojušies ar futbolistiem par algu samazināšanu dīkstāves periodā.

Arī Gindoans piekristu, ja piedāvātu samazināt atalgojumu. “Protams, domāju, ka tas ir pareizi šajā situācijā un tur nevajadzētu būt diskusijām. Taču šobrīd Anglijā par to vēl nerunā, iespējams, tāpēc ka tur klubi ir finansiāli stabilāki nekā Vācijā,” skaidroja Gindoans.

Tikmēr Totenhemas “Hotspur” uzbrukuma līderis Herijs Keins sarunā ar “Sky Sports” apskatnieku Džeimiju Kereheru pauda, ka premjerlīgas turnīram vajadzētu noslēgties līdz jūnija beigām, citādāk sezona būtu jāpārtrauc pilnībā.

“Zinu, ka premjerlīga darīs visu, lai turpinātu sezonu. Taču jābūt punktam, pēc kura vairs nevar gaidīt. Manuprāt, tās būtu jūnija beigas. Raugos skeptiski uz sezonas turpināšanu jūlijā un augustā, pēc tam nākamo sezonu sākot vēlāk. Nepārzinu aizkulises un finansiālo pusi, taču, ja sezona netiek izspēlēta līdz jūnija beigām, tad jāapsver dažādi varianti un jāskatās nākamās sezonas virzienā,” bijušajam “Liverpool” aizsargam stāstīja Keins.

Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) prezidents Aleksanders Čeferins nedēļas nogalē pauda, ka nacionālajiem čempionātiem vajadzētu atsākties ne vēlāk par jūnija beigām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par