“City” turpina fantastisko uzvaru sēriju

16/12/2017 22:24

Līdere Mančestras “City” sestdien Anglijas futbola premjerlīgas mačā savā laukumā ar 4:1 (1:0) principiālā cīņā pārspēja Totenhemas “Hotspur”, turnīra ietvaros izcīnot jau 16.uzvaru pēc kārtas.

Šajā mačā Mančestras komanda demonstrēja ļoti pārliecinošu sniegumu. Vispirms spēles rezultātu 14.minūtē atklāja mājinieku futbolists Vācijas pussargs Ilkajs Gindogans, bet 70.minūtē beļģis Kevins de Breine panāca 2:0.

Noslēdzošajās minūtēs vēl divus vārtus iesita Rahīms Stērlings, bet goda vārtus “Hotspur” labā kompensācijas laika trešajā minūtē guva Kristians Ēriksens.

Šonedēļ Mančestras klubs pēc panākuma pret Svonsī “City” laboja Anglijas premjerlīgas rekordu, jo līdz šim vēl nevienai komandai šajā turnīrā nebija izdevies gūt 15 uzvaras pēc kārtas.

Šīs vienības galvenais treneris Hoseps Gvardiola savulaik ar Spānijas grandu “Barcelona” guva 16 uzvaras pēc kārtas, kas toreiz 2011.gadā vainagojās ar triumfu Spānijas čempionātā un UEFA Čempionu līgā. Tāpat speciālists tagad par trīs uzvaru tiesu atpaliek no piecu vadošo Eiropas līgu rekorda, ko viņš pats 2013./2014.gada sezonā sasniedza ar Vācijas flagmani Minhenes “Bayern”.

Citā sestdienas mačā minimālu uzvaru izcīnīja pašreizējā Anglijas čempione Londonas “Chelsea”, kas savā laukumā ar 1:0 (1:0) uzvarēja “Southampton”.

Vienīgos vārtus pirmā puslaika kompensācijas laikā iesita Markoss Alonso.

Citviet uzvaru guva arī Londonas “Arsenal”, kas savu skatītāju priekšā ar 1:0 (1:0) apspēlēja Ņūkāslas “United”. Vienīgos vārtus 23.minūtē iesita Mesuts Ezils, kurš tādējādi ļāva mājiniekiem premjerlīgā izcīnīt pirmo uzvaru pēc trīs maču pārtraukuma.

Anglijas premjerlīgas kopvērtējumā līdere ar 52 punktiem 18 spēlēs ir Mančestras “City”, kam ar 38 punktiem 17 mačos seko Mančestras “United”, kamēr 38 punkti 18 cīņās ir “Chelsea” rēķinā.

Tikmēr 33 punkti ir “Arsenal” kontā, kamēr piektā ar 32 punktiem ir “Burnley”. Savukārt “Liverpool” un “Hotspur” kontā ir 31 punkts.