“City” zaudē Anglijas Līgas kausa ceturtdaļfinālā

12/01/2023 12:34
Žuzeps Gvardiola

Anglijas Līgas (EFL) kausa izcīņas ceturtdaļfinālu trešdien nespēja pārvarēt Mančestras “City” futbolisti. Mančestrieši viesos negaidīti ar 0:2 (0:2) piekāpās “Southampton” vienībai, kas premjerlīgā ieņem pēdējo vietu.

Abus vārtus Anglijas čempioni un četru no pēdējo piecu Līgas kausu ieguvējiem ielaida jau pirmajā puslaikā, kad precīzi sitieni padevās Sekū Marā and Musam Dženepo. Otrajā puslaikā “City” galvenais treneris Peps Gvardiola laukumā sūtīja arī līderus Kevinu De Bruini, Rodri un Ērlingu Holanu, taču izglābties no zaudējuma mančestrieši nespēja.

Citā ceturtdaļfināla mačā divu premjerlīgas lejasdaļas komandu duelī “Nottingham Forest” savā laukumā ar 2:1 (1:0, 0:1) pēcspēles sitienu sērijā pārspēja Vulverhemptonas “Wanderers”. Pamatlaika 18.minūtē Villijs Bolī vadībā izvirzīja mājiniekus, bet 1:1 otrā puslaika vidū panāca Rauls Himeness. Uzvarētāju noskaidrošanas sitienu sērijā Notingemas futbolisti bija pārāki ar 4:3.

Pusfinālā “Southampton” tiksies ar Ņūkāslas “United”, bet “Nottingham Forest” pretinieki būs Mančestras “United”. Finālisti tiks noteikti divu spēļu summā.

Pusfināla pirmie mači tiks aizvadīti 24.vai 25.janvārī, bet atbildes spēles norisināsies nedēļu vēlāk. Anglijas Līgas kausa fināls Vemblija stadionā notiks 26.februārī un tā uzvarētāji garantēs sev vietu nākamās sezonas UEFA Konferences līgas pamatturnīrā.