ČL finālmača “strīkere”: Vēl ne reizi vien izskriešu laukumā

Kinsija Volanski

ASV modele un aktrise Kinsija Volanski, kura kļuva slavena pēc izskriešanas futbola laukumā UEFA Čempionu līgas finālā, nenožēlo par savu rīcību, jo tādā veidā viņai izdevās ļoti laba reklāma, vēsta “The Sun”.

Amerikāniete pavadīja četras stundas Spānijas cietumā, ka arī tika sodīta ar 15 000 eiro, taču ieguvums ir bijis daudz lielāks. Uz Volanski peldkostīma bija attēlots viņas drauga organizācijas un „Youtube” kanāla logo. Eksperti stāsta, ka šāda veida reklāma ČL finālā izmaksā ap 3,8 miljoniem mārciņu (4,27 miljoni eiro).

„Līdz 30 gadiem es plānoju nopelnīt pietiekami daudz naudas, lai noslēgtu savu modeles karjeru, un „skrējiens” ČL fināla laikā tikai pietuvoja mani šīm mērķim. Vēl ne reizi vien izskriešu laukumā, lai vairotu savu publicitāti,” saka Volanski.

 She says the fans, players and even the police loved it although she did end up spending five hours locked in a Spanish jail cell

„Pēc atbrīvošanas no cietuma sekotāju skaits „Instagram” tīklā pieauga no 300 tūkstošiem līdz vairāk, nekā diviem miljoniem. Tāda veida publicitāti nav iespējams nopirkt”, turpināja amerikāniete.

Izskriešana laukumā atnesa Volanksi ne tikai atpazīstamību, bet arī noderīgus kontaktus: „Pēkšņi esmu kļuvusi slavena visā pasaulē, un man parādījās daudz darba piedāvājumu. Tas ir jautri, jo man nebija tāda mērķa.”

Jau ziņots, ka Čempionu līgas finālā “Liverpool” pārspēja Totenhemas “Hotspur” ar 2:0, Liverpūles galvenajām trenerim Jirgenam Klopam izcīnot pirmo ČL trofeju savā karjerā, kamēr Liverpūlei tas bija sestais tituls kluba pastāvēšanas vēsturē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par