“Clippers” apskatnieks: “Mavericks” mani “play-off” biedē vairāk nekā “Thunder”

Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs | Foto: Dalasas "Mavericks"

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Losandželosas “Clippers” apskatnieks Džovans Buha uzskata, ka pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā Losandželosas vienībai visneparocīgākā pretiniece varētu būt Dalasas “Mavericks”.

Ja šodien sāktos izslēgšanas spēlēs, tad pirmajā kārtā “Clippers” pretiniece būtu “Mavericks”. Apskatnieks iepriekš veica kvantitatīvo aptauju, kurā 241 cilvēks atbildēja, ka visvairāk pirmajā kārtā kā “Clippers” pretinieci vēlētos redzēt “Mavericks”.

“Dalasa, kas ir reālākā “Clippers” pretiniece pirmajā kārtā, ir populārā izvēle līdzjutēju vidū,” raksta medija “The Athletic” eksperts. “Neviena no šīm četrām komandām [“Mavericks”, Oklahomasitijas “Thunder”, Hjūstonas “Rockets”, Jūtas “Jazz”] nav lieliska izvēle, bet nesaprotu, kāpēc “Rockets”, “Jazz” un “Thunder” cilvēki uzskata par neparocīgāku pretinieci?”

“Vislabāk pirmajā kārtā vēlētos, lai “Clippers” spēlē pret “Thunder”. Nedomāju, ka OKC ir tik laba komanda kā Rika Kārlaila trenētā Dalasa, kurā spēlē MVP kalibra spēlētājs Luka Dončičs un “All-Star” līmeņa basketbolists . Dalasai ir labāks “net” reitings un dziļāks soliņš, kas mani biedē,” komentēja eksperts.

“Clippers” Rietumu konferencē šobrīd atrodas otrajā pozīcijā, kamēr Dalasa ir septītā. Attiecīgi augstāk par “Mavs” ir “Rockets” (6.), “Thunder” (5.) un “Jazz” (4.).

Šobrīd nav skaidrības par šīs sezonas nākotni, jo tā jau pusotru mēnesi ir apturēta koronavīrusa Covid-19 draudu dēļ. Ja pandēmijas nebūtu, šobrīd jau risinātos izslēgšanas turnīrs un tajā, visdrīzāk, debitētu Porziņģis, kurš karjeras laikā tajā vēl nav spēlējis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par