“Clippers” galvenais treneris Lū: Domāju, ka Lenards un Džordžs šeit vēl ilgi paliks

Tairons Lū
Tairons Lū | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Losandželosas “Clippers” galvenais treneris atzinis, ka, viņaprāt, abi komandas līderi viņa vadītajā vienībā paliks vēl ilgu laiku.

“Domāju, ka Lenards un Džordžs šeit vēl ilgi paliks. Viņu situācijā vieta, kurā viņi vēlas būt, ir tieši “Clippers”. Mums vienkārši šis klubs ir jāpadara par lielisku vidi viņiem, kā arī, protams, mums ir jāuzvar,” teica Lū prestižajam Ziemeļamerikas medijam ESPN.

Jau vēstīts, ka pēc neveiksmīgas aizvadītās sezonas, kurā “Clippers” otrajā “play-off” kārtā izsēja 3-1 pārsvaru un ar 3-4 zaudēja Denveras “Nuggets”, tika atlaists vienības galvenais treneris Doks Riverss. Lū iepriekš bija viņa asistents, taču tagad viņš ieņēmis Riversa vietu.

Lū ir pazīstams kā speciālists, kurš jau iepriekš ir spējis pārņemt komandu un to aizvest līdz titulam. Tas notika 2016. gadā, kad sezonas vidū Klīvlendas “Cavaliers” atlaida Deividu Blatu, bet viņa vietā stājās asistents Lū, kurš aizveda “Cavs” līdz čempiontitulam tajā pašā gadā.

“Clippers” pagājušās starpsezonas laikā kļuva par vienu no spēcīgākajām līgas vienībām, pateicoties tam, ka izdevās piesaistīt tādas zvaigznes kā Kavai Lenardu un Polu Džordžu. Lenards, kurš neilgi pirms tam aizveda Toronto “Raptors” līdz čempiontitulam un bija NBA spožākais spēlētājs, klubam pievienojās kā brīvais aģents, taču viņam bija svarīgi, lai “Clippers” piesaista vēl vienu zvaigzni, tādēļ par nesamērīgi augstu cenu tika iegūts Džordžs.

Losandželosas vienība pirms šīs sezonas, lai iegūtu Džordžu no Oklahomasitijas “Thunder”, iespaidīgā darījumā šķīrās no piecām pirmās kārtas drafta izvēlēm (2021., 2022., 2023., 2024., 2026.), kā arī 32 gadus vecā Itālijas uzbrucēja Danilo Galinari un 22 gadus vecā saspēles vadītāja Šeja Džildžesa Aleksandra, kurš šobrīd ir viens no vadošajiem “Thunder” spēlētājiem.

“Clippers” sakarā tiek uzsvērts tieši tas, ka šī komanda ir “tagad vai nekad” situācijā. Ja vienībai ar Džordžu un Lenardu ierindā nākamajā sezonā neizdosies uzvarēt čempionātā, tās nākotne tuvāko gadu laikā, visdrīzāk, būs ļoti drūma, ņemot vērā, ka tika aizmainītas tik daudz drafta izvēles. Džordžs un Lenards par brīvajiem aģentiem var kļūt pēc nākamās vai aiznākamās sezonas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par