“Clippers” parakstīs līgumu ar iepriekš pārmaksāto Batumu

Nikolass Batums
Nikolass Batums | Foto: Bleacher Report

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Šarlotas “Hornets” vadība nolēmusi atteikties no uzbrucēja Nikolasa Batuma, ievietojot viņu neaizsargāto spēlētāju sarakstā, ziņo klubs. Drīzumā 31 gadu vecais basketbolists pametīs komandu, savukārt viņa atlikusī līguma atalgojuma summa tiks izstiepta trīs sezonu garumā.

Kā ziņo “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija, iegūt savā paspārnē pieredzējušo franču uzbrucēju ir ieinteresēta Losandželosas “Clippers”. Kā apskatniekam norāda situācijai tuvu esoši avoti, “Clippers” ir nopietni ieinteresēta parakstīt Batumu, kad viņš nākamajā nedēļā kļūs par brīvo aģentu, ja neviena komanda viņu nepaņems no neaizsargāto spēlētāju saraksta.

Jau ziņots, ka iepriekš “Hornets” ievietoja Batumu neaizsargāto spēlētāju sarakstā, lai algu resursos atbrīvotu vietu Godonam Heivordam. Batumam vēl bija spēkā vienas sezonas līgums ar “Hornets” par 27 miljoniem dolāru, kas Šarlotai jebkurā gadījumā spēlētājam būs jāsamaksā.

Kad viņš kļūs par brīvo aģentu, “Clippers”, visticamāk, Batumam nodrošinās minimālo līgumu.

Tagad tas nebūs viens maksājums, bet gan trīs, kas sadalīti vienādās daļās, un šajā gadījumā tie ir “izstiepti” trīs nākamo sezonu garumā, kas “Hornets” var traucēt parakstīt līgumus ar jauniem basketbolistiem. “Hornets” līdz ar to katrā no nākamajām trīs sezonām (šo ieskaitot) maksās Batumam pa deviņiem miljoniem dolāru, turklāt šī summa aizņems vietu Šarlotas algu resursos līdz 2023. gadam.

“Honets” komandā Nikolass pavadīja piecas sezonas. Kā zināms, Batums pēdējās divās sezonās katrā vidēji sakrāja attiecīgi 9,3 un 3,6 punktus, pilnībā neattaisnojot uz viņu liktās cerības, jo šajās sezonās francūzis saņēma 24 un 25,6 miljonus dolāru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par