“Clippers” sastāvam pievienos pieredzes bagātu aizsargu

Redžijs Džeksons, sportazinas.com
Redžijs Džeksons | Foto: AP

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Losandželosas “Clippers” sastāvam pievienos pieredzes bagāto aizsargu Redžiju Džeksonu, informē ESPN žurnālists Adrians Vodžnarovskis.

Basketbolista kādreizējais klubs Detroitas “Pistons” izpirks viņa līgumu, bet pēc tam, kad Džeksons pametīs neaizsargāto spēlētāju sarakstu, ar viņu līgumu parakstīs “Clippers” komanda.

Džeksons šosezon ar vidēji 14,9 punktiem spēlē bija piektais rezultatīvākais “Pistons” basketbolists aiz Derika Rouza (18,2), aizmainītā Andrē Dramonda (17,8), Lūka Kenarda (15,8), savainotā Bleika Grifina (15,5).

Džeksons karjeras laikā spēlējis spēlējis arī Oklahomasitijas “Thunder” vienībā, kurā pavadīja pirmās četras sezonas, bet pēc tam sekoja sešas sezonas, šo ieskaitot, Detroitā. Viņa rezultatīvākā sezona bija 2015. un 2016. gadā, kad aizsargs regulāro čempionātu pabeidza ar vidēji 18,8 punktiem spēlē.

29 gadus vecais saspēles vadītājs, kurš dzimis Itālijā, spēlēs nozīmīgu lomu “Clippers” sastāvā, nākot no rezervistu soliņa. Losandželosas klubs dara visu, lai sastāvu padarītu labāku nekā konkurentiem cīņā par titulu.

Džeksons ir ilggadējs draugs “Clippers” zvaigznei Polam Džordžam un abi jau ilgu laiku vēlējušies nonākt vienā komandā, uzzinājis ESPN. Džeksons šovasar būs viens no karstākajiem brīvajiem aģentiem, jo viņam pēc šīs sezonas noslēgsies līgums.

“Clippers” nesen maiņas darījumā ieguva kādreizējo Ņujorkas “Knicks” līderi Markusu Morisu, bet tagad sastāvs papildināts arī ar Džeksonu. “Uz papīra” Losandželosai ir viens no jaudīgākajiem sastāviem līgā ar Džordžu, Kavai Levardu, Montrezlu Herelu un Lū Viljamsu priekšgalā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par