“Clippers” veic fantastisku atspēlēšanos un uzvar esošo čempioni “Warriors” (VIDEO)

16/04/2019 08:38

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu turnīra Rietumu konferences pirmajā kārtā esošā čempione Goldensteitas “Warriors” otrdien savā laukumā piekāpās Losandželosas “Clippers” – 131:135 (33:25, 40:25, 35:44, 23:41).

Maču pārliecinošāk iesāka “Warriors” basketbolisti, kas spēles pirmajā ceturtdaļā iekrāja astoņu punktu pārsvaru. Otrajā spēles nogrieznī čempione turpināja dominēt un puslaika pārtraukumā devās ar 23 punktu pārsvaru.

Spēles otrajā daļā pārsvars sasniedza pat 31 punktu, taču viesi pēc izrāviena 19:5 pietuvojās līdz -14. Ceturtajā ceturtdaļā “Clippers” basketbolisti turpināja tuvoties un pēc deviņiem gūtiem punktiem pēc kārtas ceturtdaļas vidū, rezultāta starpība kļuva vairs tikai -3. Mača izskanu veiksmīgāk aizvadīja viesi un izcīnīja uzvaru.

Labākais uzvarētāju rindās ar 36 punktiem un 11 rezultatīvām piespēlēm bija Lū Viljamss, Montrelzs Harels pievienoja 25 punktus un 10 atlēkušās bumbas, bet Danilo Gallinari guva 24 punktus, atdeva sešas rezultatīvas piespēles un izcīnīja četras atlēkušās bumbas.

Zaudētājiem 29 punktu un sešas rezultatīvas piespēles Stefana Karija kontā, 21 punkts piecas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles Kevinam Durantam, bet 19 punkti un piecas atlēkušās bumbas Kevinam Lūnijam.

Sērijā līdz četrām uzvarām tagad rezultāts ir 1-1. Nākamais duelis starp abām komandām tiks aizvadīts Losandželosā, 19. aprīlī pulksten 5.30 pēc Latvijas laika.

Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē “Warriors” ar 121:104 apspēlēja Losandželosas “Clippers”.