CONCACAF Nāciju līgā trešo reizi pēc kārtas triumfē ASV futbolisti

25/03/2024 12:51
ASV futbola izlase

Par Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību reģiona futbola asociāciju konfederācijas (CONCACAF) Nāciju līgas uzvarētāju trešo reizi pēc kārtas svētdien kļuva ASV vīriešu futbola izlase. ASV futbolisti finālā ar 2:0 (1:0) pārspēja Meksikas valstsvienību.

Pirmā puslaika izskaņā amerikāņus vadībā izvirzīja Tailers Adamss, bet 63.minūtē pārsvaru dubultoja Džovanni Reina, kurš tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju.

Tikmēr cīņā par bronzu Jamaika ar 1:0 (1:0) uzvarēja Panamu. Vienīgie vārti mačā tika gūti 42.minūtē, kad Panamas vārtsargu pārspēja Deksters Lembikisa.

Piektdien pusfinālā ASV futbolisti pamatlaikā ar Jamaiku spēlēja neizšķirti 1:1 (0:1), bet papildlaikā bija pārāki ar 2:0. Otrā pusfinālā Meksika ar 3:0 (2:0) apspēlēja Panamas vienību.

CONCACAF Nāciju līgas turnīrs norisinājās trešo reizi. Pērn amerikāņi izšķirošajā mačā ar 2:0 pārspēja Kanādas izlasi, bet pirmajā finālā ASV futbolisti ar 3:2 papildlaikā pārspēja Meksiku.