“Copa America”: Čīle saugrauj Japānu (VIDEO)

18/06/2019 08:32

Brazīlijā turpinās “Copa America” turnīrs, kur graujošu uzvaru izcīnījuši esošie čempionie Čīles izlase, kas ar 4:0 neatstāja nekādas izredzes Japānas futbolistiem.

Spēles rezultātu atklāja Čīles balsta pussargs Emīls Pulgars, kurš pirmā puslaika izskaņā veiklākais bija pēc stūra sitiena. Cīņas otrajā puslaikā čīlieši savu pārsvaru spēja dubultot, vispirms atzīmējās uzbrucējs Eduardo Vargass, bet desmit minūtes līdz pamatlaika beigām vārtus guva Mančestras “United” uzbrucējs Aleksis Sančess, bet mirkli vēlāk Vargass guva savus otros vārtus, nokārtojot graujošo 4:0.

Čīle ar Japānu spēlē C apakšgrupā, kur tāpat cīnās Ekvadoras un Urugvajas vienības. Vakar jau vēstījām par urugvajiešu pārliecinošo panākumu pār Ekvadoras futbolistiem.

Jau ziņots, ka ar zaudējumu turnīru iesākusi zvaigžņotā Argentīnas izlase, kas ar 0:2 atzina Kolumbijas pārākumu, kamēr cita turnīra favorīte Brazīlija ar 3:0 pārspēja bolīviešus.

“Copa America” ir vecākais pasaules futbola turnīrs izlasēm. To pirmo reizi izspēlēja 1916.gadā – 14 gadus pirms pirmā Pasaules kausa, 44 gadus pirms pirmā Eiropas čempionāta. Šobrīd notiekošais turnīrs ir 46. pēc kārtas, tomēr jāatzīmē, ka mainījies turnīru biežums: kādreiz turnīrs notika reizi divos gados, kamēr mūsdienās katru gadu.

Nav nekas neierasts, ka turnīrā spēlē arī izlases, kuras nebāzējas Dienvidamerikā. Meksika, ASV bijušas biežas viešņas turnīrā, tomēr Japanā “Copa America” startē otro reizi.