Covid-19 dēļ atceļ Anglijas premjerlīgas spēli

Liverpūles
Liverpūles "Everton" | Foto: Naomi Baker / various sources / AFP

Anglijas premjerlīgas komandā Birmingemas “” aizvien nav izdevies izskaust Covid-19 klātbūtni, tāpēc atcelta svētdien paredzētā mājas spēle ar Liverpūles “Everton”, ceturtdien paziņoja Birmingemas klubs.

“Aston Villa” pēdējā laikā Covid-19 noteikts arvien vairāk futbolistiem, tāpēc vienība nolēma atcelt svētdienas maču. Komandas locekļi šobrīd ievēro pašizolāciju.

“Komanda visvairāk vēlas pateikt paldies medicīnas ekspertiem, kuri mums palīdzējuši ierobežot Covid-19 izplatību. Tāpat vēlamies pateikties līgas vadībai un citām komandām par izrādīto sapratni,” teikts Birmingemas komandas paziņojumā. Klubs paziņoja, ka spēlētāji, kuri atveseļojušies no vīrusa, pirmos treniņus varētu aizvadīt svētdien.

4.decembrī “Aston Villa” neaizvadīja spēli ar Ņūkāslas “United”, jo Ņūkāslas komandā vairākas personas inficējās ar Covid-19. Klubi paziņojuši, ka atceltā spēle paredzēta 23.janvārī.

Anglijas premjerlīgas līdere ar 36 punktiem 17 spēlēs ir Mančestras “United”, par trim punktiem mazāk ir “Liverpool”, taču 32 punktus iekrājušas Mančestras “City”, Lesteras “City” un “Everton”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par