Covid-19 turpina apdraudēt “Fulham” – tiek pārcelta vēl viena premjerlīgas spēle

02/01/2021 15:36

Anglijas premjerlīgas komandai Londonas “Fullham” nav izdevies ierobežot Covid-19 izplatību starp tās pārstāvjiem, tādēļ nolemts atcelt vēl vienu vietējā čempionāta spēli, sestdien paziņoja vienība. “Fullham” rindās Covid-19 klātbūtne tika konstatēta jau decembrī, bet līdz šim vienībai nav veicies vīrusa apkarošanā, kā dēļ nolemts pārcelt svētdienas dueli ar “Burnley”.

Iepriekš šī paša iemesla dēļ londonieši trešdien nespēlēja arī ar Totenhemas “Hotspur”. Sestdien premjerlīgas paziņojumā bija lasāms, ka “Fullham” rindās saslimušo skaits pieaudzis, nevis sarucis. “Esam saņēmuši “Fullham” komandas iesniegumu. Medicīnas personāls un arī līgas vadība izvērtējusi esošos apstākļus, kā dēļ lemts pārcelt spēli uz citu laiku,” teikts turnīra organizatoru paziņojumā. “Nosakot spēlētāju un pārējo personu veselību par prioritāti, līgas vadība un arī kluba pārstāvji vienosies, kādā veidā būs iespējams turpināt sezonu.”

Premjerlīgas pārstāvji pauda pārliecību, ka šī iemesla dēļ sezona nebūs jāpārtrauc, jo līdz šim līgas veiktajās Covid-19 pārbaudēs saslimušo skaits bijis ļoti zems. Sestdien premjerlīgā notiks četras spēles. Pēc 16 spēļu kārtām pa 33 punktiem iekrājušas “Liverpool” un Mančestras “United”, 29 punkti ir Lesteras “City” un Liverpūles “Everton”, kamēr 26 punktus nopelnījušas sešas komandas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…