Covid-19 uzliesmojuma dēļ treniņu bāzi slēdz arī NBA līdere

Milvoki Bucks treniņu halle, sportazinas.com
Milvoki "Bucks" treniņu halle | Foto: The Milwaukee Independent

Pēc piektdienas testēšanas rezultātu saņemšanas Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Milvoki “Bucks” pieņēmusi lēmumu slēgt treniņu centru, ziņo ESPN apskatnieks Adrians Vodžnarovkis.

Gatavojoties sezonas atsākšanai 31. jūlijā, NBA klubi jau uzsākuši treniņus savās bāzēs. Tiesa, ne viss notiek pēc plāna, jo, piemēram, Miami “Heat” īsā laika posmā konstatēti jau divi inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, kā rezultātā slēgta kluba treniņu zāle. Pagājušajā nedēļā pēc konstatētiem saslimšanas gadījumiem savas treniņu zāles slēdza arī Denveras “Nuggets” un Bruklinas “Nets”. Savukārt piektdien šādu pašu soli spēra arī viena no līgas favorītēm Losandželosas “Clippers”.

Šodien kļuvis zināms, ka arī “Bucks” vienība pieņēmusi lēmumu slēgt savu bāzi. Sagaidāms, ka līdz braucienam uz Orlando, kas plānots šoceturtdien, Milvoki basketbolisti savā bāzē vairs netrenēsies.

“Bucks” ir NBA līdere. Sezonas laikā komanda izcīnījusi 53 panākumus un piedzīvojusi 12 zaudējumus.

Vēlāk parādījās informācija, ka līdzīgs liktenis piemeklēja arī Sakramento “Kings” treniņu bāzi.

Jau ziņots, ka šonedēļ 22 NBA klubi dosies uz Orlando Disnejlendu. Tiem paredzēta treniņnometne, savukārt no 22. līdz 28. jūlijam tiks aizvadītas pārbaudes spēles pirms čempionāta atsākšanas.

NBA plāns paredz, ka 22 komandas, kuras tika noteiktas pēc uzvaru procenta čempionāta pārtraukšanas brīdī, aizvadīs astoņas spēles, lai noslēgtu regulāro turnīru, kuram sekos “play-off” ar 16 komandu dalību. Vietu sezonas turpinājumā saņēma visas trīs latviešu pārstāvētās komandas, tiesa, Dāvja Bertāna Vašingtonas “Wizards” iespējas kvalificēties izslēgšanas mačiem ir visai niecīgas, kamēr Kristapa Porziņģa Dalasas “Mavericks” un Rodiona Kuruca “Nets” tās ir krietni labākas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par