“Coyotes” atsakās no tiesībām uz prospektu ar rasistisku pagātni

Mičels Millers
Mičels Millers | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Arizonas “Coyotes” atteicies no tiesībām uz jauno amerikāņu aizsargu Mičelu Milleru, ziņo vienība.

18 gadīgais hokejists tika izvēlēts šī gada drafta ceturtajā kārtā ar 111. numuru. Arizonas lēmums par labu Milleram izraisīja diskusijas sabiedrībā, jo pirms četriem gadiem aizsargs iekļuva skandālā. Hokejists publiski ņirgājās par savu tumšādaino klases biedru invalīdu, sita viņu, kā arī vairākkārt veltīja viņam rupjus vārdus. Milleram piesprieda sodu – piespiedu darbs 25 stundu garumā.

“Mēs bijām lietas kursā par šo incidentu. Mēs neatbalstām šādu uzvedību, tomēr domājām, ka varam pastrādāt ar Milleru, lai viņš kļūtu atbildīgāks, lai sniegtu viņam iespēju kļūt par kustības pret agresiju un rasismu līderi. Vēlāk mēs vairāk noskaidrojām par šo situāciju un to, kādu iespaidu tā atstāja uz cietušo pusi. Tas, ko mēs uzzinājām, neatbilst kluba bāzes vērtībām. Millera kungs kļuvis par brīvo aģentu un var sekot savam sapnim par NHL citā vietā,” pavēstīja “Coyotes” izpilddirektors Havjērs Gutjeress.

Aizvadītajā sezonā aizsargs spēlēja Savienoto valstu hokeja līgas (USHL) vienībā “Tri-City Storm”, atzīmējoties ar astoņiem vārtiem un 25 piespēlēm 44 mačos. Millers tika iekļauts sezonas pirmajā simboliskajā pieciniekā. Viņam tā bija otrā pilna sezona USHL.

Kā vēsta hokeja datu bāzes “Eliteprospects” informācija, 2020./2021. gada sezonu aizsargs pavadīs NCAA vienībā “University of North Dakota”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par