“Coyotes” pārsteidzoša uzvara Toronto, “Hurricanes” iemet septiņus (VIDEO)

21/01/2019 08:10

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) negaidītu panākumu svinējusi pastarīte Arizonas “Coyotes”, kas viesos “hokeja Mekā” ar 4:2 apspēlēja Toronto “Maple Leafs”.

Rezultātu ar patālu plaukstas metienu atklāja “Leafs” ceturtās maiņas aizsargs Treviss Dermots. Turpinājums gan mājiniekiem neizdevās tik sekmīgs, jo otrajā periodā koijoti izcēlās ar diviem bezatbildes vārtu guvumiem – 2:1.

Noslēdzošās trešdaļas ievadā Džons Tavaress mājiniekiem panāca izlīdzinājumu (2:2), taču vēlāk vārtus spēja gūt tikai un vienīgi “Coyotes”, izcīnot uzvaru ar 4:2. Kļavu lapām šī bija ceturtā neveiksme pēdējos piecos mačos.

“Coyotes” labā viens vārtu guvums un viena rezultatīva piespēle Lousonam Krūzam, kamēr divas piespēles Dereka Stepāna kontā.

Savā otrajā spēlē “Hurricanes” kreklā ar diviem vārtu guvumiem izcēlies šveicietis Nino Nīderraiters, kurš palīdzēja viesuļvētrām izbraukumā ar 7:4 apspēlēt vāju sniegumu rādošo Edmontonas “Oilers” vienību.

“Canes” uzvaras pamatā bija pirmajās 11 minūšu laikā trīs gūtie vārti, kas deva 3:0 vadību. Divus no šiem vārtiem iemeta tieši Nīderraiters. Ar diviem precīziem raidījumiem uzvarētāju rindās izcēlās arī Linuss Valmarks, kamēr mājiniekiem 2+1 vācieša Leona Draizaitla rēķinā.

Savukārt vienā no agrajām spēlēm Ņujorkas “Islanders” piekto uzvaru pēc kārtas kaldināja divi Kala Klaterbaka gūtie vārti. “Isles” šoreiz ar 3:0 uzveica pēdējās 15 spēlēs 13 zaudējumus piedzīvojušo Anaheimas “Ducks” vienību.

Līdz ar to “Islanders” ar 48 spēlēs iegūtiem 62 punktiem pacēlusies uz otro vietu Austrumu konferencē.

Visbeidzot francūzis Antuāns Rusēls trešā perioda 14. minūtē izrāva Vankūveras “Canucks” otro uzvaru pēc kārtas. Šoreiz ar 3:2 tika apspēlēta Detroitas “Red Wings” komanda.

Uzvarētājiem gūti vārti un rezultatīva piespēle Eliasam Petersonam, kamēr viesiem pa diviem punktiem (1+1) austrietim Tomasam Vanekam un dānim Fransam Nīlsenam.