“Credit24” meistarlīgā latviešu volejbolisti līdz mājsēdes beigām spēlēs tikai ārpus Latvijas

02/11/2021 21:04
Jēkabpils

Konsultējoties iesaistītajām pusēm un ņemot vērā nosacījumus, kas nepieciešami “Credit24” meistarlīgas spēļu sarīkošanai, Latvijas Ministru kabineta noteiktās “mājsēdes” laikā līdz 14. novembrim nolemts šajā laikā Latvijā volejbola sacensības nerīkot.

Nedēļas nogalē “Credit24” meistarlīgā visām četrām Latvijas vienībām bija paredzēts savā starpā aizvadīt pa divām spēlēm, tai skaitā Jūrmalā bija paredzēts principiālais “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” un “Jēkabpils Lūši” mačs. Konsultējoties ar Latvijas Volejbola federāciju un klubiem, ņemot vērā kritisko situāciju Latvijā veselības aprūpes jomā Covid-19 epidēmijas laikā un atbalstot valdības pieņemtos lēmumus krīzes pārvarēšanā, kā arī rūpējoties par visu volejbola sacensību dalībnieku veselību, pieņemts lēmums Latvijā volejbola spēles līdz 15. novembrim neaizvadīt. Tāpēc atceltas visas četras šīs nedēļas beigās paredzētās “Credit24” meistarlīgas cīņas.

Tāpat, kā tas bijis pirmajās divās “mājsēdes” nedēļās, Latvijas klubiem saskaņā ar visiem iesaistītajās valstīs pieņemtajiem veselības aizsardzības pasākumiem nākamnedēļ būs atļauts kārtējos “Credit24” meistarlīgas mačus aizvadīt Igaunijā un Lietuvā. “Optibet” Baltijas līgā sievietēm Latvijas klubi līdz 15. novembrim spēles neaizvadīs.

Tāpat līdz novembra vidum Latvijā netiks rīkotas arī “Optibet” Latvijas čempionāta spēles  sievietēm un vīriešiem, kā arī amatieru un jauniešu sacensības volejbolā. Tikmēr Igaunijā piektdien maču mājās aizvadīs Avo Kēla vadītā un līgas labākā servētāja Toma Švana pārstāvētā “Parnu VK”, kas tiksies ar čempiona titula pretendenti “Bigbank Tartu”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/01/2022 16:37

“Riga” ir vienīgais klubs Baltijā, kura vērtība pēc “Transfermarkt” aplēsēm sasniedz 10 miljonus

“Optibet” Virslīgas klubs “Riga” kļuvis par vienīgo futbola organizāciju Baltijā, kuras vērtība pēc portāla “Transfermarkt” datiem sasniegusi 10 miljonus eiro. “Transfermarkt” dati norāda, ka šobrīd “Riga” sastāva vērtība ir 10,84…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…