“Crystal Palace” uzbrucējs pēc uzvaras pār “City” saņem rasistiskus apvainojumus (FOTO)

31/10/2021 14:53
Vilfrīds Zaha

Anglijas futbola premjerlīgas kluba “Crystal Palace” uzbrucējs Vilfrīds Zaha savā sociālajā tīklā “Instagram” atklājis, ka pēc spēles pret Mančestras “City” saskāries ar rasistiskiem apvainojumiem.

Jau ziņots, ka vakar Mančestras “City” mājās ar rezultātu 0:2 atzina “Crystal Palace” pārākumu. Cīņas sestajā minūtē “Crystal Palace” vadībā izvirzīja tieši Vilfrīds Zaha, bet turpinājumā pirmā puslaika kompensācijas laikā sarkano kartīti nopelnīja “City” aizsargs Emeriks Laports, atstājot savu komandu mazākumā. Mančestras komandai atspēlēties tā arī neizdevās, gluži pretēji 88.minūtē otros vārtus uzvarētāju labā iesita Konors Galahers.

Šāds spēles iznākums neapmierināja “City” līdzjutējus, kas metās izliet dusmas uz “Crystal Palace” pirmo vārtu autoru. Kotdivuārietis savā “Instagram” profilā ievietojis fotoattēlus, kuros redzams, kā saniknoti pretinieku komandas līdzjutēji velta viņam aizskarošus rasistiskus apvainojumus, saucot futbolistu par “pērtiķi” un novēlot viņam nāvi.

“Šī ziņa nav paredzēta, lai saņemtu miljonu atbilžu ar tekstiem “mēs esam ar tevi” un “tas ir pretīgi”. Un ne tāpēc, lai Jūs man justu līdzi,” atklāja futbolists. “Es neesmu šeit visu šo muļķību dēļ, kas notiek tā vietā, lai risinātu svarīgākas problēmas. Man ir vienalga, ka mani apvaino, jo zinu, ka tas ir saistīts ar manu darbu.”

“Tas nav attaisnojums, taču mana ādas krāsa vienmēr būs problēma. Bet tas ir labi, jo es vienmēr ar to lepošos. Sazinieties ar mani, kad patiešām nopietni sāksiet uztvert šo lietu,” vārdus sociālajam tīklam “Instagram” veltīja kotdivuārietis.