“CS:GO” medijs otro gadu pēc kārtas par labāko spēlētāju nosauc 20 gadus vecu francūzi

22/01/2021 10:36

Spēles “CS:GO” portāls “HLTV” nosaucis aizvadītā gada TOP 20 spēlētāju rangu. Par pērnā gada labāko “CS:GO” spēlētāju pasaulē nosaukts “Vitality” 20 gadus vecais talants Metjū “ZywOo” Herbots, kurš par labāko tika atzīts arī 2019. gadā. Ranga izveidošanā tika ņemti vērā kritēriji, cik labi spēlētājs ir parādījis sevi gan individuālā sniegumā, gan komandas spēlē. Sev aiz muguras “ZywOo” atstāja tādus kibersporta pasaulē zināmus vārdus kā Aleksandru “s1mple” Kostiļevu, Nikolaju “device” Rīdsu un Frediju “KRIMZ” Johansonu.

2020. gadā “ZywOo” izcīnīja sešu dažādu turnīru MVP balvas un ieguva četru turnīru EVP atzinības, kas ir mazāk nozīmīgas kā MVP un tiek pasniegtas tiem, kuri turnīrā ir parādījuši lielisku sniegumu, tomēr tas nav bijis pietiekams MVP titulam.

Aizvadītajā gadā Metjū parādīja lielisku sniegumu, vidēji nogalinot 0.81 pretinieku raundā un pašam nomirstot 0.61 reizi. Gada laikā “ZywOo” savus pretspēlētājus nogalināja 4457 reizes un nomira 3350 reizes, kas starp nonāvētajiem pretiniekiem un paša nāvēm izveido 1.33 attiecību. Tāpat spēlētājs ieguva 1.29 reitingu visa gada griezumā.

“ZywOo” talants tiek plaši novērtēts gan fanu rindās, gan arī spēlētāju vidū. Vairāki “CS:GO” spēlētāji ir atzinuši, ka Metjū ir citas raudzes spēlētājs un nākotnē ar viņu būs cīnīties vēl grūtāk. Par francūža galveno konkurentu ir uzskatām ukrainis “s1mple”, kurš otro gadu pēc kārtas palika otrajā vietā spēlētāju reitingā.

 

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…