CSKA apspēlē Hārtlija vadīto “Avangard” un nonāk soļa attālumā no uzvaras KHL (VIDEO)

17/04/2019 21:55

Latvijas vīriešu hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Omskas “Avangard” trešdien izslēgšanas turnīra finālsērijas trešajā mačā savā laukumā ar 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) piekāpās Maskavas CSKA vienībai.

Līdz ar to tagad sērijā līdz četrām uzvarām maskavieši panāca jau 3-0 un atrodas soļa attālumā no Gagarina kausa iegūšanas.

Izšķirošos vārtus trešā perioda ceturtajā minūtē guva Sergejs Andronovs, kuram asistēja Klass Dalbeks. Punktu mačam Mihails Grigorenko, kurš raidīja ripu tukšos “Avangard” komandas vārtos – 2:0.

Otro “sauso” spēli pēc kārtas CSKA vārtos aizvadīja Iļja Sorokins, kurš atvairīja visus 16 “Avangard” metienus.

Iepriekšējos divos mačos CSKA prata izcīnīt uzvaras savā laukumā ar 5:2 un 3:0. Finālsērijas ceturtais mačs notiks 19. aprīlī pulksten 19.30.

Savā vēsturē CSKA vienība Gagarina kausu vēl nav ieguvusi, lai gan 2016. un 2018. gadā tā spēlēja finālā. Tikmēr “Avangard” šis ir otrais fināls – pirmajā 2012. gadā tā palika bez trofejas.