CSKA galvenais treneris: Strēlnieku centāmies iegūt jau 2015. gadā

Jānis Strēlnieks, sportazinas.com
Jānis Strēlnieks Foto: Olympiacos B.C.

Tādu basketbola komandu kā piedāvājumam nevar pateikt “nē”, pēc pievienošanās Krievijas grandam sacīja latviešu saspēles vadītājs .

Jau ziņots, ka Strēlnieks noslēdzis divu gadu līgumu ar pašreizējo ULEB Eirolīgas un VTB Vienotās līgas čempioni CSKA.

“Esmu ļoti priecīgs būt daļa no CSKA organizācijas. Tā ir viena no tām komandām, kam vienkārši nevar pateikt “nē”. Šis man ir ļoti īpašs brīdis,” kluba mājaslapā citēts 29 gadus vecais Strēlnieks. “Esmu kam tādam strādājis ļoti smagi, un beidzot tas ir realizējies. Nav nekā daudz ko teikt. Vēlos pēc iespējas ātrāk atgriezties laukumā.”

Strēlnieks iepriekšējos divus gadus pavadīja Grieķijas klubā Pirejas “Olympiakos”, bet aizvadītā sezona viņam traumas dēļ noslēdzās priekšlaicīgi.

Cildinošus vārdus par Strēlnieku sacīja arī CSKA galvenais treneris Dimitris Itudis.

“Strēlnieks ir daudzpusīgs aizsargs ar labu pieredzi Eiropas basketbolā. Viņš šobrīd arī ir īstajā vecumā, turklāt ir ļoti motivēts spēlēt mūsu komandā. Mēs par viņa nolīgšanu kontaktējāmies jau 2015. gadā, kad viņš bija jaunāks. Pēc tam turpinājām sekot viņa progresam,” atklāja Itudis.

Iepriekš izskanēja informācija, ka Strēlnieks varētu pievienoties “Olympiacos” niknākajiem konkurentiem Atēnu “Panathinaikos”. Vēl viņam bijuši piedāvājumi no cita Krievijas kluba Maskavas apgabala “Khimki”, kur spēlē Jānis Timma, un ULEB Eirokausa čempiones “Valencia” no Spānijas.

CSKA aizvadītajā sezonā triumfēja ULEB Eirolīgā un arī VTB Vienotajā līgā. Par labāko Eiropā CSKA klubs kļuvis astoņas reizes.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par