CSKA izcīna pirmo uzvaru finālsērijā un saglabā cerības (VIDEO)

18/04/2018 22:39

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) finālsērijā šovakar pirmo uzvaru izcīnīja Maskavas CSKA komanda, kas mājās ar 3:2 papildlaikā pieveica Kazaņas ”Ak Bars” hokejistus un sērijā panāca 1-2.

CSKA pirmajā trešdaļā uzbruka ievērojami biežāk nekā ”Ak Bars” un pēc Kirila Petrova vārtu guvuma sešas minūtes līdz pirmā perioda beigām atklāja rezultātu (1:0), taču viesi nepalika atbildi parādā un pirms došanās uz ģērbtuvēm pārņēma vadību.

Tikai divas ar pusi minūtes pēc kazaņiešu nonākšanas iedzinējos zviedrs Antons Landers panāca izlīdzinājumu (1:1), bet nedaudz vēlāk Staņislavs Gaļijevs realizēja skaitlisko vairākumu un guva jau savus desmitos vārtus izslēgšanas turnīrā – 2:1.

Otrajā trešdaļā maskavieši turpināja dominēt un atjaunoja līdzsvaru uz tablo. Mazāk nekā pusotru minūti līdz otrā perioda noslēgumam kanādiešu uzbrucējs Gregs Skots vārtu priekšā mainīja ripas lidojuma virzienu pēc aizsarga Alekseja Marčenko izdarītā metiena no distances un panāca 2:2.

Pamatlaika pēdējās 20 minūtēs nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus un izraut uzvaru, līdz ar to pirmoreiz finālsērijā bija nepieciešams papildlaiks.

Tajā CSKA izmantoja pretinieku kļūdu savā aizsardzības zonā un izrāva uzvaru. Mājiniekiem panākumu 73. minūtē nodrošināja Kirils Petrovs, kurš guva savus otros vārtus spēlē un kļuva par mača galveno varoni – 3:2.

Maskavieši sagādāja ”Ak Bars” pirmo neveiksmi Gagarina kausa finālā un sērijā panāca 1-2. Jau pēc divām dienām abas komandas Maskavā tiksies atkārtoti.