CSKA ne bez problēmām svin trešo uzvaru sērijā pret “Lokomotiv”

25/03/2021 20:48
Maskavas CSKA

Dienas vienīgajā mačā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausā Maskavas CSKA Rietumu konferences pusfinālā sērijas piektajā spēlē pārspēja Jaroslavļas “Lokomotiv” ar 3:2 un panāca vadību sērijā ar 3-2.

Jau 51. sekundē mājinieku uzbrucējs Konstantīns Okulovs atklāja rezultātu. Perioda beigās Maksims Mamins dubultoja CSKA pārsvaru un pēc 20 nospēlētajām minūtēm Maskavas klubs bija vadībā ar 2:0. Otrajā periodā “Lokomotiv” uzbrucējs Tēmu Pulkinens samazināja deficītu līdz 2:1, tomēr līdz otrajam pārtraukumam Mamins atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Desmit minūtes pirms pamatlaika beigu sirēnas Pulkinens otro reizi ļāva Jaroslavļas vienībai pietuvoties pretiniekiem līdz vienu vārtu attālumam. Trīsarpus minūtes pirms trešā perioda beigām Pulkinens bija tuvu trešajam vārtu guvumam, bet ripa pēc viņa metiena trāpīja pa vārtu stabu, savukārt nākamajā epizodē somu uzbrucējs pārkāpa noteikumus un devās uz noraidīto soliņu.

Vārtsarga maiņa pret sesto laukuma spēlētāju nepalīdzēja “Lokomotiv” izlīdzināt rezultātu un CSKA svinēja trešo uzvaru.

Rezultāts sērijā kļuvis 3-2 un iekļūšanai nākamajā kārtā CSKA pietiks ar vienu uzvaru. Savukārt “Lokomotiv” vairs nedrīkst zaudēt, un Andreja Skabelkas trenētajai vienībai nepieciešamas divas uzvaras pēc kārtas. Otrajā Rietumu konferences pārī Sanktpēterburgas SKA ir vadībā pret Maskavas “Dynamo” ar 3-1.

Sestā spēle starp CSKA un “Lokomotiv” tiks aizvadīta sestdien, 27. martā Jaroslavļā.