CSKA neatstāj variantus Hārtlija vadītajai “Avangard” un panāk izlīdzinājumu finālsērijā

20/04/2021 21:51
Maskavas CSKA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas CSKA šodien panāca izlīdzinājumu Gagarina kausa izcīņas finālsērijā. CSKA ar 3:0 apspēlēja Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”, sērijā rezultātam kļūstot 1-1.

Pirmās 20 mača minūtes noslēdzās bez vārtu guvumiem, bet otrajā trešdaļā spēles rezultātu vairākumā atklāja CSKA uzbrucējs Maksims Šalunovs. Trešajā periodā vēl divus vārtus uzvarētāju labā guva Antons Sļepiševs un Aleksandrs Popovs, nosakot cīņas gala rezultātu. Maskavas vienības vārtos Lars Juhsansons atvairīja visus 20 pretinieku metienus.

Ceļā uz šīs sezonas finālsēriju “Avangard” pirmajā kārtā ar 4-1 apspēlēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”, tad otrajā kārtā ar 4-2 pārspēja Magņitogorskas “Metallurg”, bet Austrumu konferences finālā ar 4-3 dramatiskā sērijā pārspēja Kazaņas “Ak Bars”. Tikmēr CSKA “play-off” mačus sāka ar uzvaru 4-0 pret Maskavas “Spartak”, kam sekoja panākumi ar 4-3 pret Jaroslavļas “Lokomotiv” un ar 4-2 pret Sanktpēterburgas SKA.

CSKA un “Avangard” jau vienreiz tikās KHL finālā. Tas notika 2018./19. gada sezonā, kad graujošu uzvaru ar 4-0 guva CSKA, tolaik Hārtlija klubam neatstājot nekādus variantus.