CSKA neatstāj variantus “Valencia”, Dončičs neglābj “Real” (VIDEO)

09/11/2017 23:11
Maskavas CSKA, Sportazinas.com

Ceturtdien, 9.novembrī, “Turkish Airlines” Eirolīgas turnīra ietvaros Maskavas CSKA uzņēma “Valencia Basket” vienību un neatstāja viesiem nekādus variantus. Rezultāts 94:67 par labu mājniekiem.

Pirmā ceturtdaļa vēl aizritēja sīvā cīņā, bet jau otrajā CSKA lēnām pārņēma iniciatīvu, bet aizskriet vēl neizdevās. Pēc pirmajām 20 minūtēm rezultāts 43:30 par labu Maskavas klubam.

CSKA padevās lielisks otrā puslaika sākums, 10 minūšu laikā pretinieku grozā sametot 30 punktus, kamēr paši vien ielaida 16, dodoties pārtraukumā ar 19 punktu pārsvaru. Pēdējā spēles ceturksnī turpinājās Krievijas kluba dominance un beigās sagrāve ar 27 punktu starpību.

Spēles labākie momenti:

Rezultatīvākais CSKA rindās bija francūzis Nando De Kolo, kura rēķinā 23 punkti un efektivitātes rādītājs 28. Valensijas kluba rindās 12 punkti vāciešu centra Tibora Pleisa kontā, kuram arī septiņas atlēkošās bumbas.

Tikmēr citā mačā savu komandu no zaudējuma neglāba arī slovēņu brīnumbērns Luka Dončičs un viņa pārstāvētajai Madrides “Real” vienībai izbraukumā nācās atzīt Telavivas “Maccabi” pārākumu ar rezultātu 83:90.

“Real” pirmajā ceturtdaļā grozā meta visu ko varēja, kā rezultātā guva 30 punktus, kamēr mājiniekiem 22. Ļoti neveiksmīga madridiešiem izvērtās otrā, kurā netika pazaudēts pārsvars, bet komanda nonāca iedzinējos ar 42:47. Trešajā ceturtdaļā atkal iniciatīva piederēja “Real”, kas jau pirms izšķirošā spēles nogriežņa bija atguvusi vadību (+2). Pēdējās desmit minūtēs spēli sev par labu salauza tomēr mājinieki, pēdējo ceturksni uzvarot ar deviņiem punktiem.

Lielisks “Real” rindās atkal bija Luka Dončičs, kam gūti 19 punkti, tiesa gan, piekliboja metienu precizitāte (2/7 2p, 3/7 3p), toties viņa kontā gan sešas piespēles, gan sešas atlēkošās bumbas un izprovocētas septiņas piezīmes, kamēr pats nesaņēma nevienu. Tā rezultātā viņa efektivitātes koeficients – 30.

“Maccabi” rindās ar 21 punktu izcēlās amerikāņu aizsargs Tomas Dešons.