CSKA oficiālā paziņojumā pauž nodomu nākamajā sezonā startēt ULEB Eirolīgā

17/05/2022 08:28
Maskavas CSKA

Laikā, kad Krievijas sporta komandas pēc iebrukuma un kara uzsākšanas Ukrainā ir atstādinātas no starptautiskām sacensībām, basketbola klubs Maskavas CSKA nosūtījuši ULEB Eirolīgas akcionāriem oficiālu vēsturi, kurā pauž gatavību piedalīties nākamās sezonas turnīrā, pavēstījis medijs “Eurohoops”.

Kamēr citu Krievijas vienību dalība sacensībās Eiropā nākamajā sezonā nav gaidāma, CSKA gadījums ir atšķirīgs. CSKA organizācija ir viena no Eirolīgas līdzīpašniecēm, tāpēc, neskatoties uz dažādām sankcijām, kad viņi nevarēs doties laukumā, viņi tik un tā paliks Eirolīgas valdē. Iepriekš Eirolīga meklējā juridisku pamatojumu, lai atņemtu CSKA licenci piedalīties turnīrā.

Tajā pašā laikā šobrīd nav nekādu juridisku pamatotu līdzekļu, kas ļautu pilnībā saraut attiecības Eirolīgas un CSKA kluba starpā. Vienīgā iespēja CSKA pilnībā pamest Eirolīgu būtu, ja pati organizācija vēlētos pamest turnīru.

Šobrīd nav skaidrs, kā situācija atrisināsies, bet pieejamā informācija liecina, ka Maskavas komanda ir gatava apiet Krievijai noteiktās lidojumu sankcijas, kā pieturvietas izmantojot Stambulu vai Belgradu, tāpat tālāks scenārijs ir, ka CSKA izmantos arēnu Belgradā kā savu mājas spēļu aizvadīšanas vietu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Miks Indrašis
29/06/2022 18:12

Indrašis bez sirdsapziņas pārmetumiem savu karjeru turpinās Krievijas komandā

Latviešu hokejists Miks Indrašis savu karjeru turpinās Krievijas komandā Maskavas “Spartak”, paziņojusi vienība. Līgums ar latvieti ticis noslēgts uz vienu sezonu. ⚡️ Хоккейный клуб «Спартак» Москва заключил контракт на один…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām