D. Ikauniekam rezultatīva piespēle Čehijā, “Vysočina” pārsteidzoša uzvara

17/02/2018 23:44
ikaunieks, sportazinas

Čehijas Futbola čempionātā trīs zaudējumu sēriju pārtraukusi Dāvja Ikaunieka pārstāvētā Jihlavas “Vysočina”, kas mājās ar 1:0 negaidīti uzveica turnīra vicelīderi un pašreizējo valsts čempioni Prāgas “Slavia”.

Latviešu futbolists rezultatīvi asistēja komandas vienīgajā vārtu guvumā, desmitajā minūtē precīzam esot Pāvelam Dvoržākam. Turmākajā spēles gaitā priekšpēdējā vietā esošā “Vysočina” izturēja milzīgu “Slavia” spiedienu – viesu pārsvars izdarītajos sitienos bija 19:3, kamēr bumbas kontrolē – 63:37.

Savukārt Polijas Ekstraklasē Denisa Rakela Krakovas “Cracovia” (25 punkti, 11. vieta) viesos ar rezultātu 0:1 piekāpās Belostokas “Jagiellonia”. Latviešu futbolists laukumā bija līdz 76. minūtei, kad tika nomainīts.

Visbeidzot Gdiņas “Arka” (32 punkti, 8. vieta) vārtsargs Pāvels Šteinbors atvairīja divus no trim Krakovas “Wisla” sitieniem pa viņa sargāto cietoksni, “Arka” komandai viesos piekāpjoties ar rezultātu 2:3.