D. Ikaunieks iziet “Jablonec” pamatsastāvā, komandai zaudējums

01/09/2018 22:35
Dāvis Ikaunieks, Sportazinas.com

Čehijas futbola čempionātā “Jablonec” komandas sākumsastāvā atgriezies latviešu uzbrucējs Dāvis Ikaunieks. Viņa pārstāvētā komanda ar 0:2 viesos atzina turnīra lejasgalā esošās “Opava” vienības pārākumu.

Ikaunieks laukumā pavadīja spēles pirmās 69 minūtes, tiekot nomainīts jau tad, kad “Opava” atradās vadībā ar 2:0. Mājinieku labā ar precīziem raidījumiem izcēlās Žoels Kajamba un Dāvids Puškācs.

“Jablonec” ar septiņās spēlēs izcīnītiem desmit punktiem Čehijas čempionāta kopvērtējumā ieņem sesto vietu.

Tikmēr Šveices Superlīgā spēles pirmās 54 minūtes laukumā “Sion” komandas rindās bija daudzsološais futbolists Roberts Uldriķis. “Sion” ar 0:3 kapitulēja Bernes “Young Boys” priekšā, kam šis bija jau sestais panākums sešās spēlēs. “Sion” piedzīvojusi jau trīs zaudējumus pēc kārtas.

Savukārt citā spēlē vārtsarga Andra Vaņina “Zurich” viesos ar 0:1 zaudēja “Lugano”. Izlases pirmais numurs atkal palika Cīrihes komandas rezervē.

“Sion” ar sešiem punktiem ieņem septīto vietu, kamēr “Zurich” ar astoņiem ir ceturtā.