Cigaņikam un Gutkovskim pa rezultatīvai piespēlei savu komandu uzvarās

31/07/2022 21:20
Vladislavs Gutkovskis

Slovākija

Latvijas futbola izlases pussargs Andrejs Cigaņiks ar rezultatīvu piespēli sekmēja Dunajska Stredas “DAC 1904″‘komandas uzvaru Slovākijas čempionāta mačā.  “DAC 1904” ar rezultātu 3:0 apspēlēja Zlate Moravces “Vion” vienību.

Cigaņiks asistēja komandas otrajā vārtu guvumā mača 74. minūtē, kad ar rezultatīvu sitienu izcēlās Nikola Krstovičs. Tāpat ar vārtu guvumiem izcēlās slovāku pussargs Dominiks Veselovskijs un ungārs Zolts Kalmārs.

Latvijas pussarga klubs ar septiņiem punktiem trīs mačos ir čempionāta līdervienība.

Polija

Uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis svētdien rezultatīvi piespēlēja Polijas čempionāta spēlē, viņa pārstāvētajai Čenstohovas “Rakow” savā laukumā izcīnot panākumu.”Rakow” mājas spēlē ar rezultātu 3:2 (1:1) uzvarēja Melecas “Stal”. Gutkovskis laukumā devās sākumsastāvā, bet tika nomainīts 78.minūtē.

Laukuma saimnieki izvirzījās vadībā jau ceturtajā minūtē, kad precīzs bija Dejans Soresku, bet 31.minūtē Melecas vienība panāca neizšķirtu. 57.minūtē “Rakow” atguva vadību, pēc Gutkovska piespēles vārtus gūstot Fabianam Pjaseckim. Savukārt divu vārtu pārsvaru panāca Ivi Lopess, kurš precīzi izpildīja 11 metru soda sitienu.

“Rakow” ar izcīnītiem sešiem punktiem divos mačos turnīra tabulā atrodas trešajā vietā. Jau ziņots, ka sezonu Polijas kausa ieguvēja un Polijas meistarsacīkšu sudraba medaļniece “Rakow” sestdien Poznaņā iesāka ar 2:0 uzvaru pār čempioni Poznaņas “Warta” un Polijas Superkausa izcīnīšanu. Gutkovska kontā Čenstohovas vienības rindās ir arī divi Polijas čempionāta sudraba medaļu komplekti, 2021. un 2022.gadā izcīnītais Polijas kauss, kā arī pirms gada iegūtais Polijas Superkauss.

Čehija

Latvijas uzbrucējs Dāvis Ikaunieks svētdien Čehijas futbola čempionāta spēlē iesaistījās otrajā puslaikā, “Jablonec” ciešot neveiksmi. “Jablonec” savā laukumā ar rezultātu 0:3 (0:1) piekāpās Prāgas “Bohemians 1905”.

Ikaunieks laukumā devās 69.minūtē, un pēc desmit spēlētām minūtēm tika pie vārtu gūšanas iespējas, taču pretinieku vārtsargs tvēra bumbu. Viesus 37.minūtē vadībā izvirzīja Ondrejs Petrarks, bet otrajā puslaikā precīzi bija Romāns Kvets un Adams Janoss, nodrošinot pārliecinošu Prāgas komandas uzvaru. 28 gadus vecais Ikaunieks Čehijas kluba rindās atgriezās gada sākumā.