Daiers: futbolisti ir pēdējie, kurus vainot par lielajām algām

foto: AP

Anglijas Premjerlīgas kluba “” spēlētājs Ēriks Daiers dalījies savās domās par lielajiem futbolistu atalgojumiem.

“Tā ir ļoti neviennozīmīga situācija, cilvēki nemaz nespēj iedomāties, cik grūti ar to ir tikt galā. Viņi runā, ka mēs pelnam par daudz. Bet mēs arī esam tikai cilvēki, vienkārši mums ir kādas dotības sportā. Vienlaikus ir ļoti grūti tikt galā ar slavu un naudu, kas apgrozās futbolā. Tas jauc mums galvu un daudzi nemaz tā arī ar šo spiedienu galā netiek,” iesāka pussargs.

“Runājot par naudu, tas ir bizness, kurā mēs dzīvojam. Ja arī kāds cits sporta veids ģenerētu tik daudz naudas, nešaubos, ka arī to pārstāvjiem būtu lielāki atalgojumi. Neuzskatu, ka esošā situācija ir pareiza, bet piekrītu tam, ka jādzīvo tā, kā tas ir iekārtots,” uzskata Daiers.

Tāpat viņš pieskārās Usmana Dembeles transfēram uz “Barcelonu”, kas kļuva par vienu no skaļākajiem darījumiem šajā vasarā. Daudzviet eksperti uzskata, ka futbolists ir krietni pārvērtēts un neattaisnos uz sevi liktās cerības, un ka šādi darījumi kropļo transfēru tirgu.

“Tā nav viņa vaina, ka viņš labi spēlē futbolu, bet kāds par to ir gatavs samaksāt 140 miljonus. Tas ir bizness. Futbolisti ir pēdējie, kuri būtu vainojami, ka viņiem maksā tik lielas algas. Mums šajā sakarā nav balstiesības. Mēs vienkārši pielāgojamies,” uzskata Daeirs.

Interesants fakts Dembeles sakarā – ja savā iepriekšējā klubā Dortmundes “Borussia” algā uzbrucējs saņēma 2,4 miljonus eiro, tad pēc pievienošanās “” viņa algas čeks par sezonu, ieskaitot bonusus, var sasniegt 20 miljonu atzīmi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par