Daiļslidotājs Vasiļjevs pasaules čempionātu noslēdz 21. pozīcijā

Deniss Vasiļjevs, sportazinas.com
Deniss Vasiļjevs | Foto: EPA/ROBERTO BREGANI

Latvijas daiļslidošanas zvaigzne svētdien 21. vietā noslēdza Japānas pilsētā Saitamā notiekošo pasaules čempionātu.

Latvijas sportistam neveiksmīga bija ceturtdien notikusī īsā programma, kurā viņš piedzīvoja vienu kritienu un neveica pārliecinošu priekšnesumu, nopelnot par to 74,74 punktus, kas viņam deva tikai 23. vietu un kā priekšpēdējam ļāva kvalificēties izvēles programmai.

Savukārt svētdien izvēles programmā viņš nedaudz uzlaboja savu sniegumu, tikdams pie 143,78 punktiem, kas ir viņa personīgais rekords un bija 20. labākais rezultāts.

Summā daugavpilietis iekrāja 218,52 punktus, kas deva 21. pozīciju.

Pārliecinoši savu pasaules čempiona titulu nosargāja Neitans Čens no ASV, kurš bija labākais abās programmās un summā tika pie 323,42 punktiem.

Tikmēr sudraba medaļu ar 300,97 punktiem izcīnīja olimpiskais čempions Juzuru Hanju no Japānas, bet bronzas godalgu ar 281,16 punktiem guva vēl viens ASV daiļslidotājs Vincents Džou.

Vasiļjevs bija vienīgais Latvijas pārstāvis šajā pasaules čempionātā.

Vasiļjevs pērn debitēja olimpiskajās spēlēs, Phjončhanā izcīnot 19. vietu, bet pagājušā gada Eiropas čempionātā viņš bija ceturtais, kamēr pasaules čempionātā ieguva sesto pozīciju. Šosezon viņš Vecā kontinenta meistarsacīkstēs samierinājās ar 11. pozīciju.

Dāmām zelta medaļu izcīnīja krieviete Aļina Zagitova, pāriem par čempioniem tika kronēti ķīnieši Veņdzjina Sui un Cuns Haņs, bet dejās uz ledus uzvarēja Francijas daiļslidošanas pāris Gabriela Papadakis un Gijoms Sizerons.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par