Dairim Bertānam atkārtots rekords rezultativitātē, “Pelicans” piekāpjas “Hornets”

04/04/2019 08:09

Daira Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Ņūorleānas “Pelicans” savā laukumā ar rezultātu 109:115 (21:24, 34:35, 23:24, 31:32) atzina Šarlotas “Hornets” pārākumu.

Bertāns šajā spēlē laukumā pavadīja 17 minūtes un 20 sekundes, kas viņam bija otrs lielākais laiks NBA. Aizsargs sev atvēlētajās minūtēs guva sešus punktus, grozā raidot divus no četriem tālmetieniem, taču netrāpīja vienīgo divpunktu metienu.

Latvieša kontā arī vienu atlēkušā bumbu un divas rezultatīvas piespēles. “Pelicans” ar Bertānu laukumā ielaida par desmit punktiem vairāk nekā iemeta, kas bija otrs sliktākais rezultāts komandā.

“Pelicans” rindās ar 34 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Džūliuss Rendls, bet pa 17 punktiem guva Aiens Klārks un Stenlijs Džonsons. “Hornets” sastāvā 32 punktus guva Kemba Volkers, bet 21 punkts bija Frenkam Kaminskim.

Bertāns pirmo reizi laukumā devās pirmās ceturtdaļas pēdējās minūtēs, taču ar pirmo piegājienu viņam neizdevās iekarot grozu. Spēles pirmajā pusē bieži mainījās vadībā, bet pārtraukumā ar četru punktu pārsvaru devās viesi (59:55).

Otro reizi spēlē Bertāns iesaistījās trešās ceturtdaļas beigās, ceturtās ceturtdaļas trešajā minūtē iemetot tālmetienu (82:85). Trīs minūtes vēlāk viņš realizēja savu otro “trejaci” spēlē un izvirzīja “Pelicans” komandu vadībā – 91:88. Tāpat viņš šajā laikā izcēlās ar pāris rezultatīvām piespēlēm, bet divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām tika nomainīts. Ņūorleānas basketbolisti, Bertānam atrodoties uz rezervistu soliņa, nespēja atgūt vadību un piekāpās ar rezultātu 109:115.

Ņūorleānas “Pelicans” tas bija jau 11 zaudējums pēdējos 13 mačos, bet Denveres “Nuggets” pārtrauca divu zaudējumu sēriju.

“Pelicans” ar 32 uzvarām 79 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā ir 12.vietā, kamēr “Hornets” ar 36 panākumiem 78 mačos ir desmitā Austrumos. Nākamo spēli “Pelicans” aizvadīs piektdien, kad viesosies pie Fīniksas “Suns”.