Dairim Bertānam lielākais spēles laiks NBA karjerā, “Pelicans” zaudē čempionei (VIDEO)

10/04/2019 08:10

Latviešu basketbolists Dairis Bertāns otrdien tika pie liela spēles laika savā sezonas pēdējā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, taču Ņūorleānas “Pelicans” savā laukumā ar 103:112 (19:18, 37:38, 23:32, 24:24) piekāpās esošajai čempionei Goldensteitas “Warriors”.

Bertāns laukumā pavadīja 25 minūtes un 44 sekundes, kas ir latvieša ilgākais spēles laiks NBA karjerā. Punktus Bertāns neguva, bet atdeva divas rezultatīvas piespēles un nopelnīja vienu piezīmi.

“Pelicans” komandā ar 30 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām izcēlās Džahlils Okafors, kamēr Kristians Vuds pievienoja 26 punktus un 12 atlēkušās bumbas. “Warriors” labā ar 21 punktu, 12 atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Demarkuss Kazinss, kamēr Deimions Lī pievienoja 20 punktus un septiņas atlēkušās bumbas.

Komandas nospēlēja ļoti līdzīgi spēles pirmo puslaiku – 56:56, taču mača otrajā pusē čempione ieguva iniciatīvu un nokārtoja uzvaru.

Bertāns šosezon 11 nospēlētājās spēlēs NBA vidēji mačā guvis 3,1 punktu, izcīnījis 0,8 atlēkušās bumbas un atdevis 0,7 rezultatīvas piespēles.

Jau ziņots, ka 29 gadus Latviešu basketbolists Bertāns marta sākumā no Itālijas komandas Milānas “Olimpia” pārcēlās uz NBA, kur parakstīja divu sezonu līgumu ar “Pelicans” komandu.