Dairis Bertāns aizvada pirmo maču Ņūorleānā, “Pelicans” zaudē līgas līderei

13/03/2019 08:01

Savu otro spēli Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) šonakt aizvadīja latviešu aizsargs Dairis Bertāns, bet viņa pārstāvētā Milvoki “Bucks” savā laukumā pārliecinoši ar rezultātu 113:130 atzina līgas vadošās komandas Milvoki “Bucks” pārākumu.

Līdzīgi kā pirmajā spēlē viesos pret Atlantas “Hawks”, Dairis arī šoreiz vēl neatklāja savu punktu ražu NBA, nospēlētajās astoņās minūtēs aizmetot garām abus izpildītos tālmetienus, izcīnot vienu atlēkušo bumbu uzbrukumā, nopelnot vienu piezīmi un maču noslēdzot ar +/- rādītāju -1.

“Pelicans” arī šonakt palīdzēt nevarēja aizsargi Drū Holidejs un Ītvons Mūrs, kamēr komandas lielākā zvaigzne Entonijs Deiviss nospēlētajā 21 minūtē atzīmējās ar 21 punktu un 12 atlēkušajām bumbām, bet rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Džūliuss Rendls. Tāpat ar “triple-double” otrajā mačā pēc kārtas izcēlās saspēles vadītājs Elfrids Peitons – 14 punkti, 15 atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles.

Uzvarētāju sastāvā Jannis Adetokunbo sakrāja 24 punktus, deviņas bumbas un sešas piespēles, Krisam Mildltonam 23 punkti un septiņas piespēles, savukārt Malkolms Brogdons palīdzēja ar 18 punktiem.

“Pelicans” šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas un ar bilanci 30-40 Ņūorleānas vienība Rietumu konferences kopvērtējumā saglabā 12. pozīciju. Tikmēr “Bucks” rēķinā ir 51 panākums un 17 zaudējumu, kas ir labākais rādītājs gan Austrumu konferencē, gan visā līgā.

Nākamo maču “Pelicans” aizvadīs naktī uz sestdienu savā laukumā pret Porlendas “Trail Blazers”.