Dairis Bertāns labo savu rezultativitātes rekordu Turcijā

04/05/2017 00:05

Latvijas basketbolists Dairis Bertāns trešdien guva 19 punktus, labojot savu rezultativitātes rekordu Turcijas čempionātā, palīdzot Stambulas “Dariššafaka Doguš” komandai ar 78:69 (14:22, 20:19, 25:15, 19:13) uzvarēt Stambulas “Galatasaray Odeabank” vienību.

Bertāns 10.aprīlī mačā ar Giresunas “Yešilgiresun” komandu sameta 18 punktus, arī tad labojot savu rekordu, taču tagad viņš punktu latiņu pacēlis vēl nedaudz augstāk.

Latvijas basketbolists trešdien aizvadītajā mačā spēlēja tikai 19 minūtes un 20 sekundes, taču iemeta piecus no deviņiem divpunktu metieniem, divus no četriem tālmetieniem un visus trīs “sodiņus”. Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Bertāns ar Bredliju Vanameikeru bija rezultatīvākie “Dariššafaka Doguš” rindās, kamēr zaudētājiem pa 18 punktiem guva Džastins Dejs un Sinans Gilers.

“Dariššafaka Doguš” Turcijas čempionātā izcīnīja septīto uzvaru pēc kārtas, taču vietējā čempionātā aizvadīja pirmo spēli kopš 14.aprīļa. LETA jau ziņoja, ka aprīļa otrajā pusē Bertāna pārstāvētā komanda cīnījās ULEB Eirolīgas ceturtdaļfinālā, kurā sērijā līdz trīs uzvarām ar 1-3 zaudēja Madrides “Real” basketbolistiem.

Turcijas čempionātā vadībā ar 25 uzvarām 27 spēlēs ir Stambulas “Fenerbahce”, “Dariššafaka Doguš” ar 20 panākumiem ir ceturtā, arī nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs, bet Rolanda Freimaņa pārstāvētā Ušakas “Muratbey”, kas jau ir zaudējusi izredzes tikt izslēgšanas turnīrā, ar astoņām uzvarām atrodas 14.vietā 16 komandu konkurencē