Dairis Bertāns: Negribu dzirdēt, ka mums atkal neveicas – Pasaules kausā nav vāju komandu

29/04/2023 20:21
Nokopēts
Dairis Bertāns

Latvijas basketbola izlases kapteinis Dairis Bertāns savā “Twitter” kontā pauda domas par notikušo Pasaules kausa izlozi, norādot, ka turnīrā nav vāju komandu, un, lai izcīnītu panākumus, ir jāuzvar stipras komandas.

Jau vēstīts, ka šodien notikušajā izlozē noskaidrojās, ka Latvija H apakšgrupā spēkosies ar Kanādu, Franciju un Libānu, mačus aizvadot Indonēzijas galvaspilsētā Džakartā.  Ņemot vērā, ka no katras grupas turnīra otrajā kārtā iekļūs tikai divas labākās izlases, šo grupu, iespējams, varētu nosaukt par “nāves grupu” – Francija ir izcīnījusi medaļas pēdējā Pasaules kausā, Olimpiādē un Eiropas čempionātā, Kanāda var lepoties ar otro lielāko NBA spēlētāju skaitu visā pasaulē (27), kamēr Latvija kvalifikācijas turnīrā bija Eiropas “karstākā” komanda, izcīnot 11 uzvaras pēc kārtas un 15 panākumus 16 mačos kopumā.

Tikmēr Bertāns pauda, ka par notikušo izlozi nav vērts sūdzēties. “Negribu dzirdēt un redzēt nevienu komentāru, ka mums atkal neveicas, smaga grupa utt.! Esam Pasaules kausā, tur nav vāju komandu. Un, lai kaut ko izcīnītu, ir jāuzvar stipras komandas. Labi sagatavojamies, ejam un cīnāmies! Par lielu Latviju!” rakstīja Latvijas izlases kapteinis.

Pasaules kauss no 25.augusta līdz 10.septembrim notiks Indonēzijā, Japānā un Filipīnās. Pirms finālturnīra sākuma Latvija savu skatītāju priekšā arī aizvadīs četras pārbaudes spēles. Vispirms Latvija 2. augustā Liepājā uzņems Zviedriju, bet pēc tam paredzētas trīs spēles “Arēnā Rīga” – 5. augustā pret Gruziju, 12. augustā pret Dominikānu un 16. augustā pret Somiju.

TOP notikumi
1
X
2
5.5
4.2
1.53
1.75
3.9
4.1
22.07
2.7
3.3
2.45
1.57
4.5
3.8
2.65
3.7
2.1
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām