Dairis Bertāns spēlē visu pēdējo ceturtdaļu “Pelicans” pārliecinošā zaudējumā pret “Rockets” (VIDEO)

25/03/2019 08:02

Latviešu basketbolista Dairis Bertāns pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Ņūorleānas “Pelicans” naktī uz pirmdienu savā laukumā pārliecinoši ar 90:113 (19:33, 25:30, 25:24, 21:26) piekāpās spēcīgajai Hjūstonas “Rockets”.

Bertāns šajā mačā nospēlēja 12 minūtes, kuru laikā mērķī raidīja vienu no trim trīspunktniekiem, kamēr vienīgais metiens divu punktu vērtē lidoja mērķim secen. Vēl latvietis atzīmējās ar vienu atlēkušo bumbu un vienu piezīmi.

“Pelicans” sastāvā 19 punktus iemeta Frenks Džeksons, kamēr Džūliuss Rendls pievienoja 15 punktus.

Savukārt “Rockets” komandā 28 punktus iemeta pagājušās sezonas vērtīgākais basketbolists Džeimss Hārdens, bet 18 punkti Ērikam Gordonam.

“Pelicans” šajā cīņā piedzīvoja ļoti pārliecinošu zaudējumu, jo jau otrajā ceturtdaļā “Rockets” pārsvars pārsniedza 20 punktus. Bertāns vienīgo reizi spēlē iesaistījās trešās ceturtdaļas beigās un nospēlēja līdz pat cīņas izskaņai.

Ņūorleānas vienība ar 31 uzvaru 75 spēlēs Rietumu konferencē atrodas 12. vietā, kamēr “Rockets” ar 47 uzvarām 74 mačos ir trešajā pozīcijā.

Nākamo maču “Pelicans” aizvadīs otrdien, kad uzņems Atlantas “Hawks”.