Dalasas medijs: Nav variantu, lai Bertāns būtu “Mavs” sastāvā arī nākamsezon

27/04/2023 21:26
Nokopēts
Dāvis Bertāns

Dalasas medija “Mavs Moneyball” apskatnieks Klints Kerols paudis savas domas par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas “Mavericks” basketbolistu Dāvi Bertānu.

Aizvadītajā sezonā latvietis piedalījās 45 spēlēs, kurās viņam vidēji 4,6 punkti un 1,2 atlēkušās bumbas. Salīdzinājumā ar pagājušo sezonu, Bertāna vidējais spēles laiks samazinājies par trīs minūtēm.

“Nav variantu, lai viņš būtu “Mavs” sastāvā arī nākamsezon,” skarbs ir Kerols. “Nedomāju, ka ar šādu līgumu viņu var aizmainīt, ja tikai tas nebūs lielāks darījums ar līdzīgu kontraktu, par ko es šaubos. Visticamāk, viņi izpirks līgumu un nākamo piecu gadu laikā maksā pa 4,4 miljoniem dolāru.

Taču jāatceras, ka šī komanda turpina meklēt veidus, kā padarīt visu pēc iespējas dullāk. Tāpēc varam sagaidīt, ka Bertāns piedalīsies 75% spēļu, kas viņa līgumu padarīs par pilnībā garantētu un Dalasa būs spiesta atstāt viņu komandā arī uz 2024./2025. gada sezonu kā rezervistu,” raksta apskatnieks.

“Par katru gūto punktu aizvadītajā sezonā viņam samaksāja 77 849 dolārus un 90 centus. Bet “Mavs” sastāvā ir daudz spēlētāju, kuru ieguldījums nav tik liels, kā vajadzētu, un ja tas netiks mainīts tuvākajā laikā, tas kļūs par lielu problēmu. Bertāns tam ir lielisks piemērs, un es ceru, ka Dalasa atradīs labāku veidu, kā izmantot šo vietu sastāvā.”

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām