Dānijas futbola izlase ar studentu un pārdevēju sastāvā ielaiž tikai trīs vārtus pret Slovākiju

06/09/2018 12:14
Nokopēts
Dānijas futbola izlase, Sportazinas.com

Trešdien tika aizvadīta viena no apspriestākajām pārbaudes spēlēm futbola vēsturē. Tajā Dānijas izlase ar 0:3 piekāpās Slovākijai, bet īpaša spēle bija tāpēc, ka dāņu sastāvu sastādīja amatieri, nevis profesionāli spēlētāji.

Jau vēstīts, ka Dānijas futbola izlases pārstāvji atteikušies parakstīt jaunu vienošanos ar Dānijas futbola asociāciju, nepiekrītot komerciālo ienākumu sadalei. Futbolisti nepiekrīt asociācijas piedāvājumam par viņu komerciālo tēlu tiesību izmantošanu un iegūtas naudas izlietojumu.

Futbola asociācija cerējusi, ka uz gaidāmo Nācijas līgas spēli pret Velsu un pārbaudes maču pret Slovākiju laukumā dosies Dānijas vietējo klubu futbolisti, kuri ierasti netiek izsaukti kandidēt uz vietu pieaugušo izlasē.

Tomēr Dānijas Superlīgas un 1.līgas vadība nav ļāvusi klubu spēlētājiem doties palīgā Dānijas futbola izlasei, tādējādi neatbalstot asociācijas centienus sarunās ar izlases pārstāvjiem.

Līdz ar to vakardienas mačā Dānijas izlasē laukumā devās pārdevējs, students, interneta zvaigzne un citu profesiju pārstāvji. Tāpat izlasi pārstāvēja vairāki futzāla pārstāvji.

Vakardienas mačā Dānijas izlases uzbrukuma līderis bija Kristians Ofenbergs, kurš ir nepilnas slodzes pārdevējs, kā arī pārstāv Dānijas trešās līgas klubu “Avarta”.

Aizsargs Simons Volesens, kurš spēlē Dānijas pēc spēka piektajā līgā, ir students, bet pussargs Rasmuss Johansons ir labāk pazīstams internetā kā futbola frīstaila pārstāvis. Viņš spēlē Dānijas trešajā līgā.

Tikmēr Slovākijas sastāvā spēlēja bijušais “Liverpool” aizsargs Martins Skrtels un “Napoli” futbolists Mareks Hamšīks.

Mača pirmajā puslaikā slovāki izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Tos guva Ādams Nemecs un Alberts Rusnaks. Vēlāk bumbu savos vārtos raidīja dāņu futzāla spēlētājs Ādams Fogs. Līdz mača beigām rezultāts nemainījās, un Slovākija svinēja uzvaru ar 3:0.

Dāņi tikai mača 90. minūtē pirmo reizi bumbu raidīja pretinieku vārtu rāmī un mača laikā tikai 27% gadījumu kontrolēja bumbu.

Profesionālais futzāla vārtsargs Kristofers Hāgs atvairīja septiņus no desmit pretinieku raidījumiem.

Dānija nākamo maču aizvadīs svētdien, kad jaunizveidotās UEFA Nāciju līgas ietvaros tiksies ar Velsas izlasi. Ja nesaskaņas netiks atrisinātas, paredzams, ka Dānija maču pret Geretu Beilu un Āronu Remziju aizvadīs līdzīgā sastāvā.

Pagaidām neviens nav komentējis

Pieslēgties

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām