Dānijas handbolisti PČ otro kārtu noslēdz ar panākumu pret Horvātiju

25/01/2021 23:44

Dānijas izlase pasaules čempionāta handbolā otro kārtu pirmdien noslēdza ar panākumu pret Horvātijas valstsvienību. Dānija otrās grupas piektajā spēlē ar 38:26 (17:15) pieveica Horvātiju. Uzvarētāju labā astoņus vārtus guva Emīls Jakobsens, taču Jakobs Holms izcēlās ar sešiem vārtiem. Horvātijas izlasē Marino Maričs pretinieku vārtsargu pārspēja sešas reizes.

Citā šīs grupas spēlē Japāna ar 29:25 (19:12) uzvarēja Bahreinu. Tatsuki Jošino Japānas izlasē izcēlās ar deviņiem vārtiem, bet par vieniem mazāk iemeta Jins Vatanabe. Bahreinas valstsvienībā pa pieciem vārtiem guva Muhameds Ahmeds un Huseins Alsajads. Trešajā otrās grupas mačā Argentīna ar 25:26 (13:12) piekāpās Katarai. Frankis Marco uzvarētāju labā izcēlās ar astoņiem vārtiem, kamēr otrā laukuma pusē Federiko Picaro iekrāja septiņus “golus”.

No otrās grupas ceturtdaļfinālu sasniegušas Dānija un Katara, kurai bija tikpat punktu cik Argentīnai, bet savstarpējā mačā pārāki bija katarieši. Otrās grupas līdere ar desmit punktiem ir Dānija, pa sešiem punktiem iekrājušas Katara un Argentīna, Horvātija tikusi pie pieciem punktiem, bet pēdējās divas pozīcijas ar attiecīgi trim un nevienu punktu ieņem Japāna un Bahreina.

Tikmēr pirmajā grupā Brazīlija ar 37:17 (18:7) sagrāva Urugvaju. Hosē Lusianu Brazīlijas komandā iemeta septiņu vārtus, bet Urugvajas izlasē pa trim vārtiem guva Gabriels Čaparo-Almada, Sebastians Heronimo Vesino-Szolno un Heronimo Gojoaga-Alonso. Panākumu svinēja arī Spānija, kas ar 36:28 (21:14) uzvarēja grupas sīvāko sāncensi Ungāriju. Ferans Sole-Sala uzvaru kaldināja ar astoņiem precīziem metieniem, kamēr par vienu “golu” mazāk iemeta Aleikss Gomess-Abello. Ungārijas izlasē pa pieciem vārtiem guva Matiass Gjori un Žolts Balogs.

Visbeidzot Polija spēlēja neizšķirti 23:23 (12:11) ar Vāciju. Polijas izlasē piecus vārtus iemeta Pšemislavs Krajevskis, bet otrā laukuma pusē ar četriem vārtiem izcēlās Dāvids Šmidts un Filips Vēbers. No pirmās grupas ceturtdaļfinālā iekļuva Spānija un Ungārija. Pirmās grupas vadībā ar deviņiem punktiem ir Spānija, par vienu punktu mazāk ir Ungārijai, Vācija un Polija seko ar pieciem punktiem, bet Brazīlija iekrājusi par diviem mazāk. Tukšā palikusi Urugvaja.

Otrdien Ēģiptē pasaules čempionātā spēles nenotiks. Pasaules čempionāts handbolā Kairā un tās apkārtnē norisinās no 13. līdz 31.janvārim. Pamatturnīra pirmajā posmā 32 komandas sadalītas astoņās apakšgrupās pa četrām katrā. Otro posmu sasniedza katras grupas trīs labākās komandas. Pirms diviem gadiem Dānijā un Vācijā notikušajās meistarsacīkstēs savu pirmo titulu vēsturē izcīnīja dāņi, kuri finālā ar 31:22 uzveica norvēģus.

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…