Dardzāna pārstāvētā komanda sasniedz Itālijas čempionāta pusfinālu

05/04/2022 13:27
Perudžas

Latvijas volejbolista Kristera Dardzāna pārstāvētā Perudžas “Sir Sicoma Monini” iekļuva Itālijas čempionāta pusfinālā, ziņo Latvijas Volejbola federācija (LVF). Itālijas superlīgā pusfinālu sasniedza Dardzāna pārstāvētā Perudžas vienība, kas arī otrajā cīņā pārspēja Latinas “Top Volley Cisterna” ar rezultātu 3-0 (25:23, 25:20, 25:20), sērijā uzvarot ar 2-0. Latvijas volejbolists šajā mačā laukumā nedevās.

Jau ziņots, ka “Sir Sicoma Monini” pagājušajā nedēļā savā laukumā pirmajā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Čempionu līgas pusfināla spēlē ar 2-3 (23:25, 25:19, 23:25, 30:28, 12:15) piekāpās “Itas”, kuru marta sākumā uzvarēja Itālijas kausa finālā. Savukārt Čehijas čempionāta ceturtdaļfināla sērijā Kristapa Platača pārstāvētajai Kladno “Volejbal” būs nepieciešama piektā spēle. Kladno vienībā sērijas ceturtajā spēlē pirmdien, Latvijas volejbolistam paliekot uz rezervistu soliņa, ar 1-3 (25:18, 22:25, 20:25, 22:25) piekāpās Prāgas “Lvi”, kas panāca sērijā neizšķirtu 2-2.

Vēl Renāra Paula Jansona pārstāvētā Ālstas “Lindemans” Beļģijas čempionāta otrā posma spēlē savā laukumā ar 0-3 (15:25, 16:25, 21:25) piekāpās Roselāres “Knack” vienībai. Jansons laukumā uz maiņu devās pirmajā un trešajā setā, punktus negūstot. Ar pieciem punktiem trijās spēlēs kvalifikācijas raundā Ālstas vienība ieņem ceturto vietu astoņu komandu konkurencē, bet spēcīgāko četru komandu vērtējumā ar diviem zaudējumiem ir ceturtā.

Tāpat Šveices čempionātā Edvarta Buivida pārstāvētā Lucernas “Concordia Volley” piedzīvojusi ceturto zaudējumu cīņā par 5.-7. vietu, ar 0-3 (20:25, 21:25, 18:25) savā laukumā piekāpjoties Jonas TSV. Buivids guva septiņus punktus, divus no tiem – no serves līnijas un vienu – blokā. Bez punktiem četros mačos Lucernas klubs ieņem trešo vietu triju komandu konkurencē.

Rumānijā Edvīna Skrūdera pārstāvētā Bukarestes “Olimpia Titanii” otrā posma sacensībās par 5.-8. vietu viesos ar 3-0 (25:19, 25:21, 25:18) pieveica citu Bukarestes klubu “CSU Stiinta”, Latvijas volejbolistam laukumā pavadot visu maču.

Tikmēr Kipras čempionātā cēlāja Jāņa Jansona un otrā tempa uzbrucēja Toma Vanaga pārstāvētā Nikosijas APOEL cīņā par 5.-6. vietu izbraukumā ar 2-3 (24:26, 25:12, 22:25, 25:14, 18:20) piekāpās Derinejas “Anagennisis”, bet Kipras kausa ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pirmdien APOEL viesos ar 3-0 (25:19, 25:22, 30:28) pieveica Paralimni “Enosis Neon”.  Abi Latvijas volejbolisti aizvadīja abas spēles no pirmās līdz pēdējai minūtei.