Dardzāna pārstāvētā Perudžas komanda nepārvar CEV Čempionu līgas pusfinālu

08/04/2022 23:42
Kristers Dardzāns

Latvijas volejbolista Kristera Dardzāna pārstāvētā Perudžas “Sir Sicoma Monini” ceturtdien nepārvarēja Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Čempionu līgas pusfinālu. Perudžas volejbolisti pusfināla atbildes spēlē viesos ar rezultātu 3-2 (21:25, 25:21, 16:25, 25:20, 15:13) uzvarēja Trento “Itas”.

Pagājušajā nedēļā Perudžas klubs zaudēja piecos setos, tādējādi finālista noskaidrošanai bija nepieciešams zelta sets, kurā pārāki ar 17:15 bija Trento volejbolisti. Latvijas volejbolists laukumā nedevās, bet rezultatīvākais viesiem ar 24 punktiem bija Poliju pārstāvošais kubietis Vilfredo Leons, kamēr 23 punktus guva Metjū Andersons. Leons izcēlās ar četriem “eisiem”.

Mājiniekiem 25 punktus guva Alesandro Mikjeleto. Dardzāns Perudžas komandai pievienojās pirms šīs sezonas. Latvijas volejbolists Jēkabpils “Lūšu” sastāvā iepriekšējā sezonā izcīnīja trešo vietu Baltijas līgā un uzvarēja Latvijas čempionātā. Pagājušajā sezonā CEV Čempionu līgā triumfēja Polijas vienība Kendzežinas-Kozles “Zaksa”, kas šosezon pusfinālā apturēja Jastšembezdrojas “Wegiel”.