Dārgais “danku” konkursa finālā kapitulē Polijas atlētam (VIDEO)

Kristaps Dārgais, sportazinas.com
Kristaps Dārgais | Foto: FIBA

Latviešu “slam-dunk” speciālists svētdien piedalījās 3×3 basketbola Pasaules tūres “Masters” posma “danku” konkursā, kurā ierindojās otrajā pozīcijā.

Pirmajā sacensību fāzē piedalījās trīs “dankeri” – Dārgais, amerikānis Kristofers Džons, kuram ir pseidonīms “CJ Champion”, kā arī polis Pjotrs Grabovskis.

Visiem sportistiem bija jāizpilda divi veiksmīgi “danki”. Kopumā ir divi raundi, bet katrā raundā ir 75 sekundes un trīs mēģinājumi, lai veiktu “danku”. Pirmajā raundā Dārgais un Grabovskis tika katrs pie 27 punktiem, bet Džons sakrāja 25 punktus.

Otrajā kārtā latviešu un poļu sportistam katram izdevās tikt pie 30 punktiem, bet Džons nespēja realizēt kādu no trijiem “dankiem”. Līdz ar to finālā ar 57 un 57 punktiem tika Dārgais un Grabovskis, kamēr Džonam ar 25 punktiem fināls gāja secen.

Nākamajā kārtā savukārt bija trīs raundi. Dārgais pēc pirmā nonāca iedzinējos, jo rezultāts bija 30:29 Grabovska labā, bet pēc otrā raunda latvieša cerības uzvarēt praktiski izdzisa, jo viņš punkts neieguva, kamēr polis ieguva vēl 30.

Pirms pēdējā raunda rezultāts vēstīja 60:29 Grabovska labā, kurš bija sekmīgs arī noslēdzošajā “dankā”. Pēdējā raundā Dārgajam 27 punkti, bet Grabovskim 28 un līdz ar to finālā uzvaru ar 88:56 svinēja poļu atlēts.

Uzvarētājs saņēma naudas balvu 2500 dolāru apmērā, kamēr otrās un trešās vietas ieguvēji katrs tika pie 500 dolāriem.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par