Dārziņš: Kārtējo reizi šajā turnīrā – par īsu

Kapteinis Lauris Dārziņš.
Foto: LETA

Latvijas hokeja izlase pirmdien Bratislavā pasaules čempionāta sestajā mačā ar rezultātu 4:5 (0:1, 1:1, 3:3) piekāpās iepriekšējo divu gadu čempionei Zviedrijai.

Tādējādi Latvija zaudēja pat teorētiskas izredzes iekļūt turnīra ceturtdaļfinālā.

Komentāru pēc spēles sniedza izlases kapteinis Lauris Dārziņš.

“Nedomājam daudz par to, ko runā apkārt. Gribam iepriecināt valsti, līdzjutējus un arī sevi. Nav nekādas nožēlas. Atdevām visus spēkus, mēģinājām [uzvarēt], bet par īsu. Jau kuro reizi šajā turnīrā – par īsu… Bet paldies puišiem, ka cīnījās,” iesāka uzbrucējs.

Viņam vaicāts, kādu atzīmi viņš liktu izlases sniegumam 10 ballu skalā, uz ko viņš atbildēja: “Sportā viss atkarīgs no rezultāta. Bet tiešām, lai arī kāda atzīme tā būtu, gājām uz spēli ar domu uzvarēt. Darījām visu nepieciešamo, lai to panāktu, bet nesanāca, kas ir mazliet nepatīkami. Visi atdeva visu, ko varēja. Kustamies tālāk.”

“Skatāmies no maiņas uz maiņu. Neatkarīgi no tā, nonācām vadībā vai zaudētājos, centāmies noturēt savu latiņu. Bet pretinieks šodien iemeta par vienu vairāk. Pēdējo gan atdevām, jo nomainījām vārtsargu, bet neizšķirts mums nederēja. Neņemsim arī nekādu brīvdienu pret Norvēģiju. Esam šeit atbraukuši, lai spēlētu, un te ir arī fani. Vakarā ir kārtīgi jāatpūšas un jāsagatavojas rītdienai. Iesim ārā un atkal 60 minūtes nostrādāsim līdz galam. Nav ko taupīties, priekšā vasaras brīvlaiks,” sacīja Dārziņš.

Latvijas izlases noslēdzošā spēle ar Norvēģiju rīt paredzēta 17:15.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par