Dārziņš: Maksimālais mūsu potenciāls ir jāsasniedz pēc mēneša

11/04/2024 22:09
Nokopēts
Lauris Dārziņš

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Harija Vītoliņa asistents Lauris Dārziņš sarunā TV6 tiešraidē komentējis aizvadīto spēli pret Somijas valstsvienību.

Jau vēstīts, ka Latvijas hokeja izlase šovakar pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta ar rezultātu 2:3 piekāpās Somijas valstsvienībai. Vārtus Latvijas izlasē divus vārtus guva Haralds Egle, bet Somijas izlasē trīs vārtus guva Olivers Kaski.

“Labā lieta, ka tiešām varējām pārbaudīt savus spēkus un spējas pret izcilu pretinieku. Kopumā ar spēlēm esam apmierināti. Tās bija diezgan saturīgas, bet mums jāmāk spēlēt dažādās pozīcijās. Redzējām, ka mākam atspēlēties, tad nospēlēt ar vadību pret tik meistarīgu pretinieku mums šodien nesanāca. Tā ir viela pārdomām, viela, ko uzlabot treniņnometnes turpinājumā,” atzina Dārziņš.

Treneris arī skaidroja, kas izšķīra cīņas likteni. “Viņiem vairs nebija kur atkāpties. Domāju, ka mums arī mazliet “benzīns” pietrūka. Divās dienās divas spēles, protams, ka pretiniekiem tieši tas pats, bet mums pāris džeki izkrita ar traumām un sanāca neplānota slodze iznāca uz dažiem puišiem, kuri varbūt šādās noslēdzošās 10 minūtēs vēl nav bijuši savā karjerā, bet kā savādāk, ja ne caur pieredzi var mācīties.”

Tāpat Dārziņš skaidroja Oskara Batņas došanos uz ģērbtuvēm pēc Somijas izlases trešā vārtu guvuma. “Nogurums krājās, bet nekas tāds. Ķirurģiska iejaukšanās nebūs nepieciešama. Batņa joprojām ir aptverē uz čempionātu, bet skaidrs, ka viņš noslēdzošās minūtes mums pietrūka. Darbs turpinās un maksimālais mūsu potenciāls ir jāsasniedz pēc mēneša.”

Kaski pamatīgi “uzkarst” un ar “hat-trick” atnes Somijai uzvaru pār Latviju

TOP notikumi
1
X
2
3.11
4.15
2.18
2.45
4.38
2.61
1.42
4.8
7
3.2
3.5
2.2
1.53
-
2.55
2
3.6
3.5
5.75
4.4
1.53
3.8
4
1.83
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām