Dārziņš: Par “Dinamo” bullīšu skolotāju paņemtu Ņiživiju

Lauris Dārziņš, sportazinas.com
Lauris Dārziņš | Foto: Kaspars Volonts/"Dinamo" Rīga

Latvijas hokeja izlases un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs pēc pirmās spēles “Sochi Open” sniedza nelielu interviju krievu medijam “Championat”.

Pārbaudes turnīra pirmajā mačā rīdzinieki pēcspēles metienu sērijā piekāpās “Sochi” ar 1:2, taču saruna nebija par šo cīņu, bet gan vairāk par iepriekšējo sezonu.

“Tas ir fakts, ja mēs nedaudz veiksmīgāk darbotos pēcspēles metienu sērijās pagājušajā sezonā, tad noteikti iekļūtu “play-off”, jo mums pietrūka tikai viens punkts. Kas zina, kur mēs to pazaudējām, iespējams, tieši kādā no bullīšu sērijām,” atcerējās uzbrucējs.

“Uz regulārā čempionāta pēdējo spēli pret CSKA mēs labi noskaņojamies, jo zinājām, ka mums ir jāuzvar. “Dinamo” bija iespējas tajā mačā. Skaidrs, ka CSKA jau gatavojās Gagarina kausam, bet šī komanda tik un tā vēlējās uzvarēt. Protams, viņiem ir 5-6 maiņas, bet ja mums būtu jāspēlē pret viņiem “play-off” pirmajā kārtā, tad kaut ko varētu izdarīt. Bet tā ir pagājušā sezona, mēs to jau esam izanalizējuši,” pastāstīja 34 gadus vecais hokejists.

“Ja man būtu iespēja paņemt jebkuru hokejistu, kurš varētu iemācīt “Dinamo” iemest bullīšus, tad es paņemtu Sašu Ņiživiju. Viņam bija labs procents, ap 50, es arī cenšos sasniegt šādu skaitli. Protams, Dacjuks arī ir liels meistars, es daudz skatījos, kā viņš mums iemeta. Tagad ir “Youtube”, un tur ir iespējams visu atrast, paskatīties un iemācīties,” atklāja Dārziņš

“Kas jāizdara “Dinamo” (lai tiktu Gagarina kausā) un Latvijas izlasei, lai iekļūtu 2022. gada olimpiskajās spēlēs? Bobs Hārtlijs ir parādījis mums ceļu. Daudz kas tiek izmantots arī “Dinamo”. Tas ir Ziemeļamerikas un mūsu tradicionālā stila mikss. Latvijā nav tik daudz hokejistu, visi zinām viens otru, ir kaut kāda ķīmija. Centīsimies apvienot divas skolas, uzvarēt kvalifikācijā, un tikt uz Pekīni,” noslēdza Dārziņš.

Atlases turnīrs uz 2022. gada olimpiskajām spēlēm norisināsies Rīgā 2020. gada augsta beigās. Latvija spēlēs vienā grupā ar Itāliju, Franciju un vēl kādu izlasi no zemāka hokeja ešelona. Četrinieka labākā komanda piedalīsies olimpisko spēļu hokeja turnīrā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par