Dārziņš: Pārliecību ir viegli pazaudēt un grūti dabūt atpakaļ

Dārziņš izpilda metienu pa "Kunlun Red Stars" vārtsargu.
Foto: dinamoriga.lv

Rīgas “Dinamo” pēc veiksmīga sezonas sākuma uzkāpusi uz takas, kas stiepjas sešu zaudējumu garumā. Piektdienas vakarā vairāk nekā astoņu tūkstošu līdzjutēju klātbūtnē, spraigā mača galotnē ar 1:3 tika atzīts Pekinas “Kunlun Red Stars” pārākums. Ar 13 izcīnītiem punktiem 16 spēlēs dinamieši atrodas astotajā vietā Rietumu konferences tabulā.

“Ja tu zaudē, tad ir slikts noskaņojums, ja tu vinnē, tad labs,” pēc spēles komentāru Sportazinas.com sniedza komandas kapteinis . “Kad spēlējam labi, tad, mūsu sniegums ir augstā līmenī, zaudējot viss pa vīlītēm sairst. Mēs esam jauna komanda, mums ir jāmācās pārslēgties no zaudējumiem uz nākamo spēli un sākt visu no baltas lapas. Protams, ir pamati, pie kā jāpieturas, bet katrai spēlei scenāriju nevar uzrakstīt. Svarīgākais moments ir pareizi reaģēt pēc neveiksmīgām situācijām, maiņām un spēlēm kopumā. Jāturpina lauzt līniju, kas mūs vēl tur adekvātā situācijā tabulā.”

Likstas sākās, kad Rīgas “Dinamo” atgriezās no sezonas garākā izbraukuma Tālajos Austrumos, laika gaitā savainojumus guva arī vairāki spēlētāji. Sezonas sākumā gūto traumu dziedē aizsargs Uvis Balinskis, spēlē pret “Avangard” kājas savainojumu guva Marks Dzaneti, bet Brendons Makmilans dziedē atsvaidzināto traumu mačā pret “Soči”.

“Mēs noteikti nemeklēsim attaisnojumu traumās,” saka Dārziņš. “Skaidrs, ka mēs pārdzīvojam brīžus, kad komandas biedri traumējas, bet viņi dara visu, lai atgrieztos ierindā pēc iespējas ātrāk. Uz spēli iziet sastāvs, kas dotajā brīdī ir labākais, mēs traumās nemeklējam attaisnojumus.”

Komandas sastāvā šovakar debitēja , kurš pēdējais tika atskaitīts vasarā no treniņnometnes. Sezonu uzbrucējs iesāka Latvijas Virslīgas komandā HK “Mogo”, kur septiņās spēlēs atzīmējās ar četriem vārtu guvumiem. Debijā pret Pekinas komandu Marenis bija viens no aktīvākajiem hokejistiem, tomēr arī viņa klātbūtne nespēja lauzt zaudējumu sēriju. “Dinamo” kapteinis atzīst, ka komandai jāiziet cauri grūtībām, lai tiktu atpakaļ uz panākumu takas.

“Zaudējam vienu spēli, tad iemetas pārliecības trūkums, to ir viegli pazaudēt un grūti dabūt atpakaļ. Sezona ir pašā sākumā, startējam ar jaunu komandu, jāiemācās iziet cauri grūtībām. Jāsāk no nulles punkta būvēt sniegumu, kas mūs padarīja veiksmīgus,” sacīja Dārziņš.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par