Dārziņš taisa rezultātu, Batņa krāj zilumus – labākie spēlē pret Čehijas izlasi

17/05/2019 00:05

Latvijas hokeja izlase cīņā par ceturtdaļfinālu piekāpās Čehijas hokejistiem ar 3:6. Apskatīsim hokejistus, kurus vērts atzīmēt Latvijas valstsvienības sastāvā.

Lauris Dārziņš – 2+1 18:01 min.

Kapteinis pēc pirmā perioda lika pievērst NHL skautu uzmanību. Latvijas izlase vairākumā bija atstrādājusi līdz sīkumiem. Pirmajā vārtu guvumā Dārziņš apmānīja visus, pēcāk sekoja piespēle Mikam Indrašim, kurš raidīja ripu vārtos. Kapteinim tā bija tikai iesildīšanās, drīz vien viņš guva otros vārtus Latvijas labā. Šie vārti bija kā otrās jaunības apliecinājums, apspēlējot visus čehu hokejistus un raidot ripu vārtos. Trešos vārtus kapteinis guva noslēdzošās trešdaļas vairākumā, kad ripa lidoja devītniekā. Spēles noslēgumā kapteinis nopelnīja 5+20 minūšu noraidījumu par sitienu Jakubam Vorāčekam, bet tas atgādināja bērnudārza grupiņas sitienu.

Teodors Bļugers – 24:06 min.

Viens no vērtīgākajiem Latvijas izlases hokejistiem, pārliecinošs līderis iemetienos ne tikai komandā, bet visā turnīrā. Uzvarējis daudzus iemetienus svarīgās spēles situācijās – vairākumā un mazākumā. Tāpat daudz spēles laika sakrājis mazākumos, jo šajā spēles komponentā viņš ir ļoti augstā līmenī. Bļugers laukumā pavadīja arī visvairāk laika no Latvijas izlases hokejistiem.

Oskars Batņa – 11:17 min.

Hokejists, kurš šodienas mačā cieta visvairāk. Pēc Māra Bičevska noraidījuma līdz spēles beigām Batņas spēles laiks palielinājās. Otrajā periodā viņš ar nūju ieskrēja savu vārtu tīklā, iedurot kātu sev vēderā. Trešā perioda sākumā čehs pret uzbrucēju nospēlēja ar augstu paceltu nūju, bet tiesneši pārkāpumu nefiksēja. Batņa pēcāk bija ļoti nikns, jo asinis apliecināja, ka bija spēle ar augstu paceltu nūju.