“TTT Rīga” basketbola komanda pastiprinājusi sastāvu ar igauņu uzbrucēju Lauru Līsu Grīnmanu, vēsta klubs.
18 gadus vecā Grīnmana iepriekšējā sezonā spēlēja Tallinas komandā TSA/”Cityteed”. Baltijas Sieviešu basketbola līgā igauniete vidēji 33 minūtēs guva 19,7 punktus, izcīnīja 3,1 atlēkušo bumbu, atdeva 2,1 rezultatīvu piespēli un pārtvēra 2,6 bumbas.
Nākamsezon “TTT Rīga” rindās spēlēs arī Ieva Pulvere, Karlīne Pilābere, Enija Vīksne, Enija Ķīvīte un Tīna Grausa, kuras pārstāvēja vienību arī pagājušajā sezonā, kā arī amerikāniete Obrija Grifina. Komandu vadīs Aigars Nerips, bet viņam asistēs Kaspars Mājenieks.
Pagājušajā sezonā “TTT Rīga” triumfēja Latvijas Sieviešu basketbola līgā (LSBL), 25. reizi kļūstot par Latvijas čempionēm, bet Baltijas Sieviešu basketbola līgas (WBBL) finālā piedzīvoja neveiksmi. FIBA Eirokausa pamatturnīrā rīdzinieces izcīnīja divas uzvaras sešās spēlēs un neiekļuva nākamajā fāzē.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu