Dārziņš vēl nav izlēmis par spēlēšanu PČ, skaidrības nav arī par Džeriņu

Lauris Dārziņš, sportazinas.com
Lauris Dārziņš Foto: Raimonds Volonts/Dinamo Rīga

Latvijas hokeja izlasei gaidāmajā pasaules čempionātā Slovākijā palīdzēs vairāki Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” spēlētāji, sarunā ar “LA” atklājis komandas galvenais treneris un ģenerālmenedžeris Ģirts Ankipāns.

Rīdzinieku “stūrmanis” norādīja, ka valstsvienības sastāvā planētas meistarsacīkstēs mēs varētu redzēt virkni no ikdienā “Dinamo” sastāvā spēlējošajiem hokejistiem – Kristers Gudļevskis, Kristaps Sotnieks, Kristaps Zīle, Uvis Balinskis, Lauris Dārziņš, Mārtiņš Dzierkals, Gunārs Skvorcovs, Vitālijs Pavlovs, Gints Meija, Oskars Batņa, Emīls Ģēģeris, Daniels Bērziņš.

Tikmēr skaidrības nav par uzbrucēja Andri Džeriņu, kurš vēl gaida ārsta jāvārdu dalībai čempionātā. “Dinamo” kapteiņa Dārziņa sakarā gan jāatzīmē, ka pats hokejists vēlas pārstāvēt izlasi, taču galīgais lēmums nav atkarīgs tikai no viņa paša. Lauris aizvadīja lielisku sezonu “Dinamo” kreklā, laukumā izejot visās 62 pamatturnīra cīņās un sakrājot 44 (18+26) rezultativitātes punktus, kas ir atkārtos uzbrucēja rekords KHL.

“Nezinu, kurš vēl var pacelt tādu darba apjomu kā Lauris, tik daudzveidīgi nostrādāt – cepuri nost. Viņš ir tādā vecumā, kad ir ļoti svarīgi kaut ko uzvarēt, aiziet no laukuma nevis ar saviem punktiem, bet ar uzvaru,” atzinīgus vārdus Dārziņam velta Ankipāns.

Tāpat skaidrības nav arī par citu “dinamieti” Gunāru Skvorcovu, kurš pleca traumas dēļ nav spēlējis kopš 1. novembra, tomēr pretendēs uz vietu izlasē. Kā norāda Ģirts Ankipāns, ja izdosies sapulcināt labākos spēkus, valstsvienība pasaules čempionātā būs ļoti konkurētspējīga.

Pleca savainojuma dēļ sezonas izskaņa un līdz ar to arī pasaules čempionāts secen ies uzbrucējam Frenkam Razgalam.

Latvijas izlases nometne sāksies 8. aprīlī, bet pasaules čempionātā Slovākijā pirmā spēle būs 11. maijā.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar